Koszmar

12-letnia dziewczynka zginęła pod kołami miejskiego autobusu. Szokujący wypadek pod Piasecznem

Tragiczny wypadek w Józefosławiu pod Piasecznem. Autobus miejski potrącił około 12-letnią dziewczynkę. Niestety, mimo długiej reanimacji życia nastolatki nie udało się uratować. Na miejscu policjanci pracują pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze będą ustalali szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

Józefosław. Nie żyje nastolatka potrącona przez autobus

Do potwornego wypadku doszło w środę, 14 czerwca, przy ul. Kameralnej w Józefosławiu (pow. piaseczyński), nieopodal szkoły podstawowej. Autobus miejski linii L39 potrącił około 12-letnią dziewczynkę. Z relacji naszego reportera, który był na miejscu, wynika, że na pomoc nastolatce ruszyli świadkowie, którzy rozpoczęli reanimację. Następnie przejęli ją ratownicy medyczni. Na miejscu lądował również śmigłowiec LPR. Niestety, pomimo długiej i zaciętej walki o życie nastolatki, dziewczynka zmarła.

Utrudnienia po wypadku w Józefosławiu

Na miejscu jest policja, która prowadzi swoje czynności. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora będą ustalali szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznej śmierci nastolatki. - Na miejscu pracuje prokurator. Potwierdzam śmierć jednej z dziewczynek. Druga z ogólnymi potłuczeniami mi trafiła do szpitala - powiedział Sylwester Marczak ze stołecznej policji 

Wypadek w Józefosławiu spowodował utrudnienia w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. „Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulicy Kameralna/Józefosław trwają utrudnienia w kursowaniu linii 739 i L39. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe. l . 739 i L39 > oba kierunki:.. Wilanowska – Cyraneczki – Julianowska… z pominięciem zespołów przystankowych „Kameralna” 01, 02 oraz „Julianów” 01 i 02” – podaje Warszawski Transport Publiczny.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany