13-latek wbiegł wprost pod rozpędzonego peugeota. Potworny wypadek w Sulejówku pod Warszawą

i

Autor: Tadeusz Mróz 13-latek wbiegł wprost pod rozpędzonego peugeota. Potworny wypadek w Sulejówku pod Warszawą

KOSZMAR

13-latek wbiegł wprost pod rozpędzonego peugeota. Potworny wypadek w Sulejówku pod Warszawą

2023-06-08 10:12

Dramat rozegrał się w środę, 7 czerwca na ul. Świętochowskiego w Sulejówku pod Warszawą. Na przystanku stanął autobus, z którego wybiegł 13-latek. Chłopak, nie zważając na innych uczestników ruchu, wbiegł wprost pod rozpędzonego peugeota. Upadł na asfalt. Na miejsce wypadku zadysponowano karetkę pogotowia i policję. Nastolatek został przetransportowany do szpitala.

Sulejówek. Koszmarny wypadek pod Warszawą. Osobówka potrąciła 13-latka

Horror na jezdni. W środę, 7 czerwca w okolicach godziny 20:30 doszło do koszmarnego potrącenia nastolatka przez osobówkę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziecko wybiegło z przystanku autobusowego wprost pod rozpędzone auto. Na miejscu pojawił się nasz fotoreporter.

Świadkowie twierdzili, że chłopak przebiegł przed autobusem, nie patrząc na drogę. Wbiegł wprost pod peugeota. Został potrącony i upadł na asfalt. Zaczął mocno płakać – przekazał.

Informacje o wypadku potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Ze wstępnych relacji wynika, że nastolatek wychodził z autobusu. Doszło do potrącenia przez peugeota. Kierowca został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy. Chłopak trafił do szpitala – przekazała policjantka.

Funkcjonariusze zajmą się ustalaniem okoliczności tego wypadku.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Listen on Spreaker.