2-latek wypadł z okna na Żoliborzu! Lekarze walczą o jego życie [ZDJĘCIA]

2021-05-16 21:42
2-latek wypadł z okna. W domu nietrzeźwi dorośli
Autor: Tadeusz Mróz 2-latek wypadł z okna. W domu nietrzeźwi dorośli

Dramatyczne sceny rozegrały się około godziny 19.30 na jednym z osiedli na Żoliborzu. Dwuletnie dziecko wypadło z okna na drugim piętrze. Lekarze prowadzili jego reanimację. Ostatecznie w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie nadal trwa walka o jego życie. W chwili tego strasznego zdarzenia, w mieszkaniu przebywały trzy osoby. Jedna z nich jest pijana.

Na ulicy Karola Szajnochy około godziny 19.30 doszło do wypadku z udziałem dwuletniego dziecka. Z okna na drugim piętrze wypadł dwulatek. W chwili upadku w mieszkaniu znajdowały się trzy osoby, w tym jedna nietrzeźwa - przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Monika Nawrat z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. 

Na miejscu zjawiły się służby, które natychmiast zaczęły ratować pokiereszowanego chłopca. Według świadków, lekarze wykonywali reanimację, ostatecznie udało się przywrócić mu funkcje życiowe. - Dziecko zostało przewiezione do szpitala w stanie ciężkim - dodała rzeczniczka prasowa.

Teren, gdzie miał miejsce wypadek został wygrodzony przez policję. - Jeszcze badamy okoliczności, ustalamy jak do tego doszło. Na miejscu wciąż pracują śledczy - podsumowała Monika Nawrat. 

Strzelanina w pralni na warszawskim Gocławiu. Jedna osoba nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE