3-latek pod kołami pędzącego volkswagena. „Doszło do nieszczęśliwego wypadku”

2021-05-16 19:06
Augustów. Potrącenie policjanta! Funkcjonariusz w szpitalu
Autor: Paweł

Około godziny 14.00 doszło do groźnego wypadku w okolicy przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej z Rakowiecką. Według ustaleń policjantów, kobieta spacerująca chodnikiem z sześciorgiem dzieci, nie zdołała ich upilnować i jedno z nich wbiegło pod pędzące auto. 3-latek z lekkimi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala, przez zespół ratownictwa medycznego.

Chodnikiem udawała się kobieta z sześciorgiem dzieci. Jedno z nich, w wieku trzech lat wybiegło na ulicę i wpadło pod koła samochodu. Możemy powiedzieć, że był to nieszczęśliwy wypadek. Kierujący samochodem był trzeźwy - przekazała Monika Nawrat z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. 

Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe. Chłopiec został wyciągnięty spod kół volkswagena i przebadany przez medyków. - Dziecko z lekkimi obrażeniami, profilaktycznie trafiło do szpitala - dodała Monika Nawrat. 

Działania służb nie powodowały większych utrudnień w ruchu. 

Tak będzie wyglądał park i tarasy widokowe na Varso Tower w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE