87-latek jechał ze skarpy przy Arkadii! Cudem nie uderzył w drzewo

2021-12-19 17:46
87-latek jechał ze skarpy przy Arkadii! Cudem nie uderzył w drzewo
Autor: TADEUSZ MRÓZ 87-latek jechał ze skarpy przy Arkadii! Cudem nie uderzył w drzewo

Kolizja mogła się skończyć wielką tragedią. 87-latek, który najpewniej przypadkiem nie trafił w zjazd do CH Arkadia wjechał na trawnik po czym stoczył się po skarpie. Mężczyźnie i kobiecie która była z nim w samochodzie szczęśliwie nic się nie stało. Na miejscu pracują strażacy, którzy pracowali wyciągając auto z niebezpiecznej pozycji.

W niedzielę, 19 grudnia, około godziny 16 miał miejsce wypadek w okolicy Arkadii. 87-latek prowadzący forda jechał Aleją Jana Pawła w kierunku Marymontu. Według wstępnych ustaleń, mężczyzna pomylił zjazd przez co omyłkowo wjechał na trawnik co doprowadziło do osunięcia się jego samochodu ze zbocza. Samochód nie dachował, dzięki czemu mężczyzna mógł wychamować pojazd. Po tym, jak samochód spadł ze skarpy przejechał po krzakach i zatrzymał się. - Senior miał szczęście, że nie uderzył w okoliczne drzewo. Wraz z nim, na fotelu pasażera siedziała starsza kobieta - przekazał nasz reporter. Na miejsce przyjechał radiowóz oraz trzy zastępy straży pożarnej. Strażacy użyli liny holowniczej i udało im się wyciągnąć samochód. - Mężczyzna był trzeźwy. Nikt nie odniósł obrażeń – przekazała Monika Nawrat z komendy stołecznej policji.

Jak poinformował nasz reporter, o godzinie 17:00 ruch na Alei Jana Pawła w kierunku Marymontu został wstrzymany. - Trzy pasy są nieprzejezdne. Na miejscu powstaje coraz większy korek - przekazał reporter.

Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?
Pijany syn policjanta w BMW spowodował potworny wypadek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE