A może nad Zalew Zegrzyński? Od soboty przywracają super atrakcję! [GALERIA]

2020-06-05 17:22
Znowu będzie można popływać po Zalewie Zegrzyńskim!
Autor: UMiG Serock Znowu będzie można popływać po Zalewie Zegrzyńskim!

Do doskonały pomysł na przyjemne spędzenie czasu w weekend: już od soboty Serock przywraca rejsy po Narwi, Bugu i Zalewie Zegrzyńskim. Odbywać się będą w soboty, niedziele i święta. Oczywiście z zachowaniem wszystkich wymogów związanych z epidemią koronawirusa.

Od 6 czerwca do 6 września mieszkańcy i turyści odwiedzający Serock będą mogli znowu skorzystać z cieszących się coraz większą popularnością, weekendowych rejsów katamaranami Albatros 1 i Albatros 2 oraz rekreacyjnych rejsów turystycznych statkiem Albatros. Jednostki będą wypływały z serockiego molo przy plaży miejskiej w soboty, niedziele i święta.

W sobotę nie planuj niczego w centrum Warszawy! Tam się nie dostaniesz!

Płaskodenne katamarany Albatros 1 i Albatros 2 kursujące w godz. 10-17, mogą zabrać do 12 pasażerów oraz ich rowery. Dostosowane są do lokalnego ruchu turystycznego na płytkim szlaku żeglownym dolnego Bugu i Narwi w obszarze Jeziora Zegrzyńskiego. Można nimi dotrzeć z Serocka do położonej na przeciwległym brzegu Narwi wsi Cupel oraz do leżących nad Bugiem miejscowości: Kania Polska, Popowo, Arciechów i Kuligów.

Już w weekend wielkie otwarcie Parku Rozrywki w Julinku!

Statek Albatros wypływa z serockiego molo w soboty, niedziele i święta o godz. 11, 12 oraz 13. Każdy rejs po Zalewie Zegrzyńskim trwa 45 min.
Wszystkie szczegółowe informacje - harmonogram rejsów, cennik biletów, sposoby płatności - można znaleźć >>>TUTAJ<<<.

Tym raze strażnicy miejscy nie mieli  łatwego zadania: musieli prosić o pomoc serwisanta!

Marek Migalski: Kaczyński nie panuje nad traumami [Super Raport]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE