Most Poniatowskiego

i

Autor: Enrico Strocchi flickr.com Akcja służb nad Wisłą. Od rana szukają mężczyzny, który skoczył z mostu

Tragedia nad Wisłą. Od rana szukają mężczyzny, który skoczył z mostu Poniatowskiego

2021-08-11 15:01

Do służb ratunkowych trafiło nad ranem zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który skoczył z mostu Poniatowskiego do Wisły. Nad rzeką zaroiło się od strażaków, którzy przeszukiwali zarówno wodę, jak i brzegi. Kilkugodzinna akcja z użyciem specjalistycznego sprzętu oraz grupy nurków nic nie dała. Nadal nie wiadomo gdzie znajduje się mężczyzna, który prawdopodobnie próbował popełnić samobójstwo.

To dramatyczne zgłoszenie trafiło na numer alarmowy około godziny 8.00. - Zostaliśmy poinformowani przez świadka, że z mostu Poniatowskiego skoczył mężczyzna i nie wypłynął. Na miejsce skierowaliśmy pięć naszych zastępów - przekazał kpt. Wojciech Kapczyński z zespołu prasowego warszawskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Strażacy zaczęli przeszukiwać teren wokół rzeki i samą Wisłę. - Na miejsce przyjechała specjalistyczna grupa nurków. Do akcji poszukiwawczej używaliśmy również sonarów. Bezskutecznie. Do godziny 10:25 nie udało się natrafić na żaden ślad. Podjęliśmy decyzję o zakończeniu działań i przekazaliśmy sprawę policji. Zastępy wróciły do koszar - dodał strażak.

Wisłę zaczęły przeszukiwać patrole policyjne. Akcja poszukiwawcza wciąż trwa. Służby nie przekazują na razie więcej informacji.

Fotoradary na moście Poniatowskiego niepotrzebne? Pytamy kierowców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają