Andelek - wieczny kawaler

i

Autor: EskaGO Andelek - wieczny kawaler

Andelek, niegrzeczny chłopak do wzięcia. Gwiazdor gminy Sadowne podbija Polskę

2018-06-25 19:37

Andelek, bohater serialu dokumentalnego Polsatu i Eski Go „Chłopaki do wzięcia”, coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie i… polityce. Kim jest jeden z najpopularniejszych polskich wiecznych kawalerów? Zdradzamy szczegóły.

Energiczny Andelek z „Chłopaków do wzięcia” naprawdę nazywa się Andrzej Kuta. Pochodzi z niewielkiej miejscowości Złotki w gminie Sadowne, znajdującej się między Wyszkowem a Ostrowią Mazowiecką. Andelek związany jest z miejscem swojego urodzenia tak bardzo, że w tym roku zdecydował się kandydować na wójta gminy Sadowne. Ale tematy lokalne nie są jego jedyną pasją – Andelek nie ukrywa, że chciałby wreszcie znaleźć miłość swojego życia i po latach kawalerstwa wreszcie się ustatkować. A ponieważ uwielbia śpiew, muzykę i jest pełen energii, szuka kobiety, z którą mógłby dzielić życie, także m.in. na wiejskich zabawach. Na razie jednak bez większych efektów. Ale co będzie później? Tego nie wiadomo. Andelek doskonale wie, że trudno mu się otworzyć przed kobietami i że nie do końca im ufa – to właśnie dlatego na razie nie założył wymarzonej rodziny. Wszyscy w jego towarzystwie chcieliby mu w tym pomóc – doszło nawet do tego, że sąsiedzi zaczęli szukać mu żony, ale skończyło się to fiaskiem. Ogromną pasją Andelka oprócz muzyki jest zbieranie grzybów. Widzowie oceniają go jako jednego z najbardziej pozytywnych i zabawnych uczestników, ale też osobę, która zawsze ma swoje zdanie.

>>> Metamfetamina, krzyki i skradzione hulajnogi. Mężczyzna na psychotropach wpada w ręce policji

Chłopaki do wzięcia” to obraz Polski B, pełnej biedy i bezrobocia. W programie młodzi mężczyźni, którzy nie zawsze wiążą koniec z końcem, starają się znaleźć kandydatki na żony. Zobacz bohatera swojego regionu w serialu "Chłopaki do wzięcia".

Zobacz również: Policja zatrzymała podejrzanego o kradzież biletów na mecz Polska-Litwa! Ciąg dalszy sprawy

Zobacz To Wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE