Potrącił go na pasach, a później podźgał nożem! Awantura w centrum Warszawy

2021-08-08 16:15
Nożownik
Autor: Shutterstock / Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

W sobotę doszło do krwawej awantury w samym centrum Warszawy. Pieszy miał wejść na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Nie spodobało się to kierowcy, który dojechał do zebry. Mężczyzna wysiadł z auta z nożem w ręku i rzucił się na swoją ofiarę. Krwawe starcie zakończyło się poważnymi ranami kłutymi.

Do tej wstrząsającej bijatyki doszło w sobotę około godziny 21.20. Według świadków 43-letni mężczyzna wszedł na przejście dla pieszych na skrzyżowaniu ul. Nowogrodzkiej i Kruczej na czerwonym świetle. Do zebry dojechało wtedy osobowe audi. Zachowanie pieszego bardzo nie spodobało się kierowcy auta. Jak podaje portal tvnwarszawa.pl audi potrąciło nawet przechodzącego pieszego. - Mężczyzna wysiadł ze swojego samochodu i skierował się w kierunku pokrzywdzonego. Doszło między nimi do awantury. Kierowca ugodził mężczyznę niebezpiecznym narzędziem – wytłumaczyła Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Po wszystkim audi odjechało, a na miejscu zjawili się sanitariusze z pogotowia ratunkowego i policja. - Poszkodowany został zabrany do szpitala – dodała policjantka. 43-latek dostał trzy ciosy nożem – twierdzą świadkowie.

Nożownik z audi zjawił się po jakimś czasie na komendzie policji. Mogłoby się wydawać, że ruszyło go sumienie i sam się zgłosił do mundurowych. Nic bardziej mylnego. Kierowca przyjechał zgłosić uszkodzenie swojego samochodu, do którego miało dojść podczas bójki na pasach. - Oczywiście zatrzymaliśmy tego mężczyznę. Będziemy prowadzić dalsze czynności w tej sprawie – podsumowała Małgorzata Wersocka.

Tak się kończy nielegalny hazard. Naloty na automaty pod Warszawą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE