Koszmarny wypadek

Audi zderzyło się z motocyklem. Nie żyje motocyklista. Droga zablokowana

2023-09-09 21:37

Nie żyje 40-letni motocyklista, który na drodze wojewódzkiej nr 632 między Nasielskiem a Warszawą zderzył się z osobowym audi. Na miejscu pracują służby. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę, 9 września, wieczorem, w Chrcynnie (woj. mazowieckie).

- Strażacy dostali informację o zdarzeniu po godzinie 19:00. W miejscowości Chrcynno doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Audi z motocyklem - dużym skuterem - informuje na łamach Polskiej Agencji Prasowej oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Mazowieckim mł. kpt. Paweł Plagowski. - Gdy strażacy przyjechali na miejsce, była już tam policja i zespół ratownictwa medycznego, który niestety stwierdził zgon 40-letniego motocyklisty.

Strażak dodał, że zarówno auto, jak i motocykl, znajdowały się w rowie.

- Dwie osoby podróżujące audi nie potrzebowały pomocy medycznej - zaznaczył.

Na miejsce wypadku zadysponowano 4 zastępy strażaków. Dwa zastępy z jednostki z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz OSP Nasielsk i Nuna.

Według informacji przekazanych przez podkom. Joannę Wielochę z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim, ze wstępnych ustaleń wynika, że audi jechało od strony Nasielska, a motocyklista od strony Warszawy.

- Kierująca audi była trzeźwa - dodała policjantka i zaznaczyła, że droga jest całkowicie zablokowana, a policjanci kierują na objazdy. - Na miejscu pracują policjanci, jedzie też prokurator. Sprawa prowadzona będzie przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku.

Pokaz pierwszej pomocy