Autobus z pasażerami roztrzaskał się na domku jednorodzinnym. 65-letnia lokatorka cudem uniknęła śmierci!

i

Autor: POLICJA Autobus z pasażerami roztrzaskał się na domku jednorodzinnym. 65-letnia lokatorka cudem uniknęła śmierci!

DRAMATYCZNE ZDARZENIE

Autobus z pasażerami roztrzaskał się na domku jednorodzinnym. 65-letnia lokatorka cudem uniknęła śmierci!

2022-12-15 17:30

Do dramatycznego zderzenia doszło w niedzielę 11 grudnia. W domek jednorodzinny wjechał autobus. W środku była lokatorka, ale na szczęście nic jej się nie stało, podobnie jak pasażerom autobusu i kierowcy. Na miejscu została wezwana policja. Kierowca został ukarany mandatem karnym.

Nowe Miasto na Pilicą. Dramatyczne zderzenie autobusu z budynkiem

Do kolizji doszło w niedzielę (11 grudnia) w okolicach godziny 20 na ul. Mostowej w Nowym Mieście nad Pilicą. Akurat o tej porze padał gęsty śnieg. Na drodze były bardzo trudne warunki.

Kierowca autobusu na zakręcie ulicy Mostowej wpadł w poślizg i wjechał w budynek mieszkalny. Autobusem podróżowało 15 osób. Z kolei w budynku mieszkalnym znajdowała się 65-letnia właścicielka domu – przekazała w rozmowie z Echem Dnia Agnieszka Wójcik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Na szczęście lokatorce nic się nie stało, chociaż zniszczenia budynku, w którym przebywała, są gigantyczne. Kierowca i piętnastu jego pasażerów wyszło z samochodu bez większych obrażeń. Strażacy, którzy pojawili się na miejscu uporządkowali miejsce.

Na miejsce została wezwana również policja. Trwa postępowanie wyjaśniające przebieg wypadku, ale kierowca został już ukarany mandatem karnym. Policjanci sprawdzili zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu u kierowcy, był trzeźwy.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek w autobusie?
Nasi Partnerzy polecają