Policja znalazła setki podróbek pod Warszawą

i

Autor: MAT. POLICJI - KSP Policja znalazła setki podróbek pod Warszawą

Bezprzewodowe słuchawki z „jabłuszkiem”, karty pamięci znanych marek… policja znalazła setki podróbek pod Warszawą! [GALERIA]

2021-02-09 13:29

Ponad 1500 sztuk bezprzewodowych słuchawek i niemalże 300 kart pamięci odkryli policjanci na terenie bazaru ze sprzedażą hurtową w Wólce Kosowskiej. Zabezpieczone rzeczy miały oznaczenia znanych marek. Okazały się zwykłymi podróbkami.

Stołeczni śledczy zajmujący się przestępczością gospodarczą zorganizowali nalot na centrum handlowe w Wólce Kosowskiej. Z ich informacji wynikało, że na bazarze sprzedawane są podróbki znanych marek, których jakość znacznie odbiegała od oryginalnej. 

Te przejścia dla pieszych lepiej omijać! Znamy ranking NAJGROŹNIEJSZYCH „zebr” w Warszawie [WIDEO]

Funkcjonariusze obserwowali jedno ze stanowisk na hali targowej. Tam znaleźli szeroki asortyment słuchawek i kart pamięci. Wygląd towaru był podejrzany. Rzeczy miały znaki towarowe znanych i drogich firm. 

Jasna deklaracja Trzaskowskiego. Podjął przełomową decyzję. Mieszkańcy Warszawy będą zaskoczeni

Policjanci zabezpieczyli ponad 1500 sztuk bezprzewodowych słuchawek i niemalże 300 kart pamięci. Biegły wyda opinię o jakości towarów, jednak nie ulega wątpliwości, że produkty różnią się od oryginałów. Wstępnie oszacowano wartość strat na kwotę 1 112 765 zł.

Reporter TVN24 pchał autobus. To nagranie z Warszawy jest hitem internetu. Śnieżyca dała się we znaki [WIDEO]

Śledczy zatrzymali też 21-latkę powiązaną z lewymi produktami. Usłyszała zarzut wprowadzania do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi, za co grozi jej teraz nawet 5 lat więzienia. 

Plaga kradzieży damskich torebek w Warszawie! Czy te czasy wróciły? Kobiety miejcie oczy dookoła głowy! [GALERIA]

Warunki na chodnikach w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE