Reporter TVN24 pchał autobus. To nagranie z Warszawy jest hitem internetu. Śnieżyca dała się we znaki [WIDEO]

2021-02-09 8:54
Reporter TVN24 pchał miejski autobus
Autor: Krystian Krawiel/Twitter Reporter TVN24 pchał miejski autobus

W poniedziałek widzowie stacji informacyjnej TVN24 mogli być świadkami niecodziennej sytuacji na wizji. Warunki drogowe w Warszawie były fatalne. Na stromej ulicy Belwederskiej miejski autobus miał problem z podjazdem. W pewnym momencie na pomoc ruszył reporter Paweł Łukasik, który zaczął pchać czerwono-żółtego kolosa.

Kilkanaście minut po godz. 16., gdy stołeczne ulice dosłownie tonęły w śniegu, reporter TVN24 miał akurat relację na żywo, w której opowiadał o trudnych warunkach atmosferycznych w stolicy. Nagle tuż za nim wydarzyło się coś, co idealnie potwierdziło, że sytuacja na warszawskich drogach jest fatalna. Miejski autobus zaczął kotłować kołami w śniegu, dosłownie stojąc w miejscu. 

Plaga kradzieży damskich torebek w Warszawie! Czy te czasy wróciły? Kobiety miejcie oczy dookoła głowy! [GALERIA]

Reporter postanowił wykorzystać taki kadr do swojej relacji i wraz z przypadkowym przechodniem zaczął pchać autobus pod górkę. Co ciekawe, z ich pomocą autobus ruszył. 

Atak zimy w Warszawie. Spóźniona komunikacja, zatłoczone drogi. Ratusz wysyła ostrzeżenie

Całą sytuację nagrał wydawca konkurencyjnej stacji informacyjnej TVP INFO Krystian Krawiel, który udostępnił filmik na swoim Twitterze. Nagranie stało się hitem internetu a reporter TVN24 i jego pomocnik zebrali dużo słów uznania, ale i krytyki. 

Znamy ceny najlepszych PĄCZKÓW w Warszawie! Gdzie są NAJTAŃSZE? Magda Gessler zaszalała

Złe warunki atmosferyczne panowały w poniedziałek w całym kraju. W Warszawie od rana pracowało setki drogowców, którzy wykorzystując wszystkie zasoby swojego sprzętu usuwali zalegający śnieg z dróg. W tej sprawie Rafał Trzaskowski powołał nawet sztab kryzysowy. 

Zamieć śnieżna ogarnęła stolicę. Takiego PARALIŻU nie było od dawna! Auta toną w śniegu [WIDEO, GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE