Bezwzględna egzekucja pod Warszawą. To koledzy zakopali dziewczynkę w dole! [WIDEO] [ZDJĘCIA]

2020-04-29 20:10
Zakopali ciało koleżanki w rowie
Autor: Marek Kudelski Zakopali ciało koleżanki w rowie

Makabryczne odkrycie na Łąkach Oborskich w Konstancinie odsłania niezwykle dramatyczną historię, w którą zamieszana jest cała grupa nastolatków. Znalezione w niedzielę w rowie ciało dziewczyny, to najprawdopodobniej 16-latka, poszukiwana przez policję w Piasecznie. W środę na miejscu odnalezienia zwłok odbywała się wizja lokalna. Co wykazała?

W niedzielę około godz. 14 spacerowicz zauważył na łąkach w Konstancinie, niedaleko ulicy Mickiewicza, fragment kurtki wystający spod kopca z liści i gałęzi. Natychmiast powiadomił służby. Na miejscu pojawili się policja, straż pożarna, technicy kryminalistyczni i prokurator. Funkcjonariusze potwierdzili, że jest to ciało młodej kobiety ukryte w płytkim dole, przykrytym liśćmi i gałęziami.

- Do tej sprawy zatrzymanych jest siedem osób, w tym trzy nieletnie – informuje tylko krótko nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Według naszych nieoficjalnych ustaleń to najprawdopodobniej poszukiwana przez policję  16-latka, która ostatni raz była widziana 11 lutego wieczorem na ulicy Pawiej w Piasecznie.

Zakopali ciało koleżanki w rowie
Autor: Marek Kudelski Zakopali ciało koleżanki w rowie

Co było motywem morderstwa? Jak zginęła nastolatka? Jak ustalili reporterzy „Super Expressu” to najprawdopodobniej efekt porachunków w gronie młodzieży. W zbrodnię może być zamieszany chłopak jej przyjaciółki, przyjaciólka oraz ich znajomi. Tego jednak na razie śledczy oficjalnie potwierdzić nie mogą.

W środę na miejscu odkrycia zwłok trwała wizja lokalna. Pokaże ona być może w jaki sposób jeden ze znajomych dziewczyny dokonał zabójstwa i jaki był udział kolejnych zatrzymanych osób w tym morderstwie.

Jednym z podejrzanych jest Patryk B. Pokazywał na manekinie jak zakopane zostało ciało. W tym czasie kilkunastu policjantów musiało uspokajać tłum mieszkańców. - Gdzie ty miałeś sumienie?! Dopadniemy cię! - krzyczeli w stronę nastolatka wzburzeni ludzie przyglądający się wizji lokalnej.

TAJEMNICZA PRZESYŁKA DOTARŁA NA NOWOGRODZKĄ

Poszukiwana 16 latka odnaleziona w płytkim grobie. Zbrodni dokonali koledzy?

CZYTAJ SUPER EXPRESS BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE