Białołęka w Gwiazdkowym Marzeniu

i

Autor: Marek Zieliński

AKCJA SUPER EXPRESSU Z PREZENTAMI

Białołęka pomaga dzieciom marzyć! Ostatnie dni na listy od najmłodszych w akcji „Gwiazdkowe Marzenie”.

2022-12-18 9:11

Białołęka, to jedna z najwierniejszych dzielnic, z którymi od lat „Super Express” organizuje akcję „Gwiazdkowe Marzenie”. To w tej dzielnicy odbędzie się tegoroczny finał z Mikołajem, prezentami i koncertem. To do Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Van Gogha zjadą już wkrótce przed samymi świętami Bożego Narodzenia laureaci akcji „Gwiazdkowe Marzenie” czyli najwięksi marzyciele spośród najmłodszych! Dziś - 18 grudnia 2022 - ostatnia szansa na to, by być wśród nich.

To do Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Van Gogha zjadą tuż przed świętami laureaci akcji „Gwiazdkowe Marzenie” czyli najwięksi marzyciele spośród najmłodszych!

Czekamy jeszcze tylko dziś 18 grudnia 2022  - na listy od najmłodszych w akcji „Gwiazdkowe Marzenie”. Już szykujemy prezenty. Zostały już tylko dwa dni na zgłoszenie.

To oni - finaliści „Gwiazdkowego Marzenia” w towarzystwie organizatorów wysłuchają przepięknego koncertu kolęd w wykonaniu młodziutkiej artystki Kai Gniecioszek, która w tym roku zadebiutowała na festiwalu w Opolu.

Aby jednak móc wysłuchać koncertu i zasłużyć na prezent, dziecko musi opisać marzenie a rodzic zgłosić tę pracę poprzez stronę internetową https://gwiazdkowemarzenie.se.pl W gali weźmie udział 100 wybranych przez kapitułę autorów najpiękniejszych prac o marzeniach.

Władze urzędu dzielnicy Białołęka mają ogromne serce dla najmłodszych, chętnie pojawiają się tam, gdzie mogą sprawić radość dzieciom i pomagają dzieciom w spełnianiu marzeń. - Każdy powinien marzyć, bo to powoduje, że formułujemy sobie w życiu cele, do których dążymy. Ta akcja pobudza dziecięcą wyobraźnię, sprawia, że wiele dzieci sięga po papier i opisuje, o czym marzy. A my, dorośli dzięki temu mamy szanse poznać ich myśli i mieć później radość z doceniania dziecięcych starań. Oby tych pięknych listów było jak najwięcej! – mówi burmistrz Białołęki Grzegorz Kuca.

Ostatnio zarząd dzielnicy Białołęka wystąpił w roli ambasadorów Gwiazdkowego Marzenia w Szkole Podstawowej 154 przy ul. Sprawnej. Razem z maluchami burmistrz i jego zastępcy malowali kolorowe bombki, które zawisną na choinkach – w szkole, urzędzie i domach.

Oprócz Białołęki prezenty pomagają nam przygotowywać władze Bemowa, Bielan, Ochoty, Rembertowa, Śródmieścia, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerzy akcji – Oskroba i Centrum Szembeka i Tramwaje Warszawskie. Patronem „Gwiazdkowego Marzenia” jest prezydent Rafał Trzaskowski.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki