Borkoś

i

Autor: https://www.facebook.com/marcin.borkos.borkowski Borkoś

Borkoś przekazał fantastyczną wiadomość. Ratownik medyczny wraca do niesienia pomocy na ulicach Warszawy

2022-06-06 10:27

Marcin „Borkoś” Borkowski od miesięcy wychodził z ciężkich obrażeń, które odniósł w wypadku. Dzięki rehabilitacji i ciężkiej pracy pomału odzyskiwał zdrowie, jednak powrót do jego pasji – ratowania innych – stał po wielkim znakiem zapytania. Znany warszawski ratownik podzielił się w mediach społecznościowych zaskakującą wiadomością. - Dziś spełnia się jedno z moich wielkich marzeń, ponownie wracam do ratowania – napisał Borkoś.

Ratownik medyczny Borkoś wraca do ratowania ludzi

Borkoś uległ poważnemu wypadkowi na drodze. Jego motoambulans zderzył się z oplem. Marcin z cudem uszedł z życiem, przez tygodnie przebywał w śpiączce. Po wielu operacjach i długiej rehabilitacji wrócił jednak do zdrowia, w międzyczasie urodziła się jego córeczka. Jego największą pasją była jedna praca ratownika medycznego. Powrót do niej stał pod wielkim znakiem zapytania.

Teraz jednak przekazał kolejną radosną wiadomość. - Dziś spełnia się jedno z moich wielkich marzeń, ponownie wracam do ratowania, edukacji i niesienia pomocy na ulicach Warszawy tym razem w Ambulansie Szybkiego Reagowania. Dziękuje WSZYSTKIM, którzy przyczynili się do jego powstania oraz jeszcze raz bardzo dziękuję za całe wsparcie – napisał na swoim profilu na Facebooku Borkoś.

Borkoś dba o swoje bezpieczeństwo

Okazuje się, że teraz Marcin Borkowski nie będzie już jeździł motoambulansem, a dużym samochodem! - Kupiłem pojazd większy , bo on będzie dla mnie zabezpieczeniem – wyjaśnił Borkoś. Ratownik wyjaśnił, że będzie mógł dzięki temu być bezpieczniejszy podczas akcji ratunkowych. Samochód będzie stanowił rodzaj bariery między ruchem ulicznym a miejscem wypadku. - Jeśli ktoś przyśnie lub będzie jechał pod wpływem środków psychoaktywnych i uderzy, to uderzy w duży samochód który mnie ochroni - wyjaśnił ratownik.

Borkoś wróci na ulice Warszawy! Zobacz jego najnowszy pojazd
Sonda
Lubisz Borkosia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE