Borkoś podzielił się radosną nowiną. Nasze 3745 gr miłości

i

Autor: BORKOŚ/FACEBOOK Borkoś podzielił się radosną nowiną. "Nasze 3745 gr miłości"

Borkoś podzielił się radosną nowiną. "Nasze 3745 gramów miłości"

2022-05-06 15:34

Znany ratownik medyczny, Marcin Borkowski „Borkoś” po raz drugi został ojcem! 6 maja, w piątkowy poranek, na świat przyszła jego córeczka Milena. Jak przekazuje Borkoś, dziewczynka ma się dobrze i jest zdrowa. – Czekamy z synkiem na powrót mamy i siostrzyczki ze szpitala – przekazał w mediach społecznościowych Marcin "Borkoś".

Na początku warto byłoby złożyć wielkie gratulacje dla podwójnego taty! 6 maja, o godzinie 9:10 na świat przyszło drugie dziecko Marcina Borkowskiego, znanego ratownika medycznego.

– Ten dzień jest dla mnie wielką radością. Z żoną i rodziną przywitaliśmy córeczkę, która pojawiła się o godz. 9.10. Nasze 3745 gr miłości ma aż 56 cm i wielki apetyt na mleczko. Mimo zawieruchy z moim wypadkiem dziękuje losowi, że moja ukochana żona uchroniła dzieciątko i wszyscy jesteśmy razem. Czekamy z synkiem na powrót mamy i siostrzyczki ze szpitala – napisał w mediach społecznościowych Marcin Borkowski.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Borkoś ujawnia kulisy swojego wypadku. Wiemy, co robił chwilę przed zderzeniem

Ludzie, którzy obserwują poczynania Borkosia w mediach społecznościowych nie szczędzili miłych słów!

– Gratulacje! Zdrowia dla całej rodzinki. Cieszymy się że jesteś z nami i wciąż pomagasz... Jesteś wielkim człowiekiem. Bóg Ci to wynagrodzi! – czytamy pod postem.

Dużo zdrówka dla maleństwa i mamy oraz całej rodzinki. Pozdrawiam, ściskam i gorąco całuję – życzy kolejny internauta.

– Gratulacje! Pięknego i zdrowego życia dla całej rodziny już bez zawieruch żadnych! Jestem pod wrażeniem Twojej osoby, tego co robisz dla innych, gratulacje! – gratulowała kolejna osoba.

Teraz rodzi się tylko pytanie, czy Borkoś zajmie się pracą taty w domu, czy wyjedzie na miasto ratować innych? – Co do bycia tatą, jak najbardziej, nie zmienia to faktu, że do pomagania też wracam – zapewnił ratownik.

Borkoś wróci na ulice Warszawy! Zobacz jego najnowszy pojazd
Sonda
Lubisz Borkosia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE