Bronisze: Tragiczny wypadek karetki z zakażonym pacjentem z samochodem osobowym [GALERIA]

2020-10-31 15:47 Norbert Amlicki
Tragiczny wypadek karetki, która wiozła zakażonego
Autor: Tadeusz Mróz

W powiecie warszawa zachodnia, w miejscowości Bronisze doszło do śmiertelnego wypadku, w którym wzięła udział karetka z pacjentem i samochód osobowy. DK91 w kierunku Warszawy całkowicie nieprzejezdna

- Do zdarzenia doszło około godziny 13.30 na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Piastowskiej. Karetka jechała na sygnale i uderzyła w osobowego peugeota. - informuje Piotr Świstak, oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji. Kierowca osobówki niestety zginął na miejscu, a pasażer został zabrany w ciężkim stanie do szpitala, w którym walczy o życie.

Piękny gest Trzaskowskiego dla tych, których uderzyło zamknięcie cmentarzy. Też możesz pomóc

Według nieoficjalnych ustaleń jadąca na sygnale karetka wiozła pacjenta zakażonego koronawirusem. Pacjent został zabrany przez drugą jednostkę karetki do szpitala. Droga Krajowa 91 przy miejscowości Bronisze była całkowicie wyłączona z ruchu i nieprzejezdna, a inni uczestnicy ruchy byli kierowani na objazd przez np. ul. Piastowską. Na miejsce wypadku przyjechało aż pięć zastępów straży pożarnej, pięć radiowozów policji i służba drogowa. Mogą jeszcze być utrudnienia na ulicach.