Brutalny atak w sklepie. Trójka mężczyzn skatowała sprzedawcę młotkiem

2021-12-08 6:27
Brutalny atak w sklepie. Trójka mężczyzn skatowała sprzedawcę młotkiem
Autor: Tadeusz Mróz

Chwile grozy w jednym ze sklepów w warszawskim Wawrze. Trzech mężczyzn wtargnęło do lokalu i brutalnie zaatakowało sprzedawcę. Trafił on z obrażeniami do szpitala. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wstrząsającego zajścia wyjaśnia policja.

Koszmar rozegrał się we wtorek, 7 grudnia, w Wawrze. Do jednego ze sklepów przy ul. Żegańskiej weszło trzech mężczyzn. Doszło do bójki. Agresorzy zaatakowali właściciela sklepu. Informacje o awanturze w sklepie potwierdziła w rozmowie z "Super Expressem" Marta Gierlicka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Mężczyzna trafił do szpitala - przekazała policjantka.

Jak nieoficjalnie dowiedział się nasz fotoreporter, właściciel sklepu został brutalnie raniony młotkiem! W sklepie leżały porozrzucane rzeczy, a on sam, zakrwawiony leżał na podłodze. Pierwsi na miejscu pojawili się policjanci. To oni udzielili rannemu pierwszej pomocy. Ratownicy medyczni, którzy przybyli niedługo potem zabrali mężczyznę do szpitala.

Na razie nie są znane przyczyny i okoliczności brutalnej napaści na właściciela sklepu. Sprawę wyjaśniają policjanci.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Nocna prohibicja w Warszawie. Mieszkańcy mówią jasno. [SONDA]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE