Brutalny napad na matkę na Mokotowie. Maleńkie dziecko było przerażone [GALERIA]

Brutalny napad na matkę na Mokotowie
Autor: Materiały policji

Mokotowscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie rozboju na kobiecie. Mężczyzna ze zdjęć 19 września około godz. 17.30 podszedł do kobiety spacerującej ulicą z małym dzieckiem i grożąc jej oraz szarpiąc zerwał z szyi złoty łańcuszek.

Do takiej bezdusznej kradzieży doszło na ulicy Zdziechowskiego 17 w Warszawie. Podejrzany mężczyzna został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Na nagraniu widać jak mężczyzna ubrany w granatowy t-shirt, niebieskie jeansy za kolano oraz sportowe jasne podchodzi do kobiety spacerującej ze swoim małym dzieckiem i używając siły, zrywa jej z szyi łańcuszek, a następnie ucieka. - To jeden z bardziej zuchwałych rozbojów, ponieważ sprawca nie zwracał uwagi na dziecko, które w tym momencie było bardzo wystraszone faktem, że ktoś bije jego matkę - stwierdził podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej komendy policji. 

Koszmarne dane dotyczące zakażeń koronawirusem na Mazowszu. Dane z Warszawy porażają [RAPORT 3.12.2020]

Mundurowi proszą wszystkie osoby, które mogą w jakikolwiek sposób pomóc w ujęciu sprawcy, by zgłaszały się do siedziby jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 lub przekazywali informacje przez telefon na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 28, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Dramatyczny finał spaceru na Pradze. Mężczyzna potknął się tuż przed pędzącym tramwajem

Super Raport 02.12 (Goście: Jan Krzysztof Ardanowski - były minister rolnictwa, PiS oraz Rafał Jankowski - szef NSZZ Policjantów)