Bulwary Wiślane. Wyjątkowa wystawa: „Polskie obiekty hotelowe” [GALERIA]

2020-08-07 11:41 Norbert Amlicki
Wystawa Wyjątkowe Polskie Obiekty Hotelowe
Autor: ARCHIWUM Wystawa Wyjątkowe Polskie Obiekty Hotelowe

Przepiękne nadmorskie i górskie kurorty zawitały do Warszawy! Zastanawiamy się często nad kierunkiem wakacji czy wyjazdu wypoczynkowego, przeglądamy strony hoteli i nie możemy się zdecydować, który wybrać. Może do kierunku wakacyjnego wypadu natchną hotele, które są bohaterami zdjęć na bulwarach nad Wisłą? Zobacz galerię zdjęć na końcu tekstu.

13 obiektów nad morzem i w górach, w tym Hilton Świnoujście Resort & Spa, Radisson Blu Resort, Świnoujście w kompleksie Baltic Park Molo, to rodzinna dynamicznie rozwijająca się grupa inwestycyjno-hotelarska wywodząca się z Kołobrzegu. Wszystkie obiekty hotelowe mają charakter premium i znajdują się w najlepszych lokalizacjach, a wyróżniają się nowoczesną architekturą i stylowymi wnętrzami, wzbogaconymi regionalnymi akcentami.

To tylko niektóre obiekty, jakie zawitały na wystawie „Polskie obiekty hotelowe” na Bulwarach.

- Zapraszamy na wystawę przepięknych fotografii obiektów w górskich oraz nadmorskich kurortach – zachęcają organizatorzy.

Podczas weekendowego spaceru po bulwarach możemy zastanowić się nad kierunkiem wyjazdu na urlop. Na wystawie zobaczymy zdjęcia pokoi hotelowych, serwowanych posiłków, no i przede wszystkim różnorodnych widoków, które będą towarzyszyć w wycieczce.


To był spec od rozmontowywania samochodów! Zobacz ile miał aut w dziupli [GALERIA]

Przykładowe fotografie, które znajdują się na Bulwarach znajdziesz na końcu artykułu.

Wystawa będzie jeszcze obecna do 13.08 więc wszystkich niezdecydowanych podróżników i chętnych do podziwiania przepięknych zdjęć zachęcamy do obejrzenia. - Na Bulwarze Pattona przy pawilonie Galeria przy Plaż - zapraszają Bulwary Dzielnicy Warszawy.

Wystawa to jedna z atrakcji Dzielnicy Wisła na weekend. Warsztaty z samoobrony, pilates i impreza z Markiem Sierockim to tylko nieliczne z atrakcji które czekają na mieszkańców.

Warszawa: Pijany kierowca ubera roztrzaskał auto wioząc pijanego pasażera! [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.