Gwiazdkowe Marzenie. Burmistrz Ochoty pisze list do Mikołaja

i

Autor: urząd dzielnicy Ochota

AKCJA SUPER EXPRESSU GWIAZDKOWE MARZENIE

Burmistrz Ochoty napisała list do Mikołaja. I sama staje się Mikołajem

2022-12-07 12:33

W ramach akcji „Gwiazdkowe Marzenie” chcemy obsypać prezentami wiele dzieci, które zgłoszą się do nas za pośrednictwem strony internetowej i tam prześlą listy z marzeniami. Te najpiękniejsze nagrodzimy! Ochota jest kolejna dzielnicą, która pomaga nam te prezenty przygotować. Burmistrz Ochoty Dorota Stegienka raz bywa świętym Mikołajem a raz... sama pisze list do Mikołaja. Czego sobie życzyła?

Prezenty w ramach akcji „Gwiazdkowe Marzenie” wręczy tuż przed świętami Mikołaj na uroczystej przedświątecznej gali. W trakcie spotkania z Mikołajem odbędzie się też przepiękny koncert kolęd. A zaśpiewa je gwiazda młodego pokolenia – Kaja Gniecioszek. Żeby jednak zasłużyć na te prezenty, dziecko musi uruchomić wyobraźnię i te marzenia opisać lub namalować, a rodzic wysłać przez stronę https://gwiazdkowemarzenie.se.pl/.

Jedną z dzielnic, która pomaga nam szykować te prezenty, jest Ochota. Burmistrz Ochoty Dorota Stegienka raz pisze list do Mikołaja...a raz sama staje się Mikołajem.

– Na Ochocie już czujemy święta. W prezencie dla mieszkańców w weekend otworzyliśmy lodowisko. Wcześniej z pomocą najmłodszych tajemnym szyfrem otworzyłam Pracownię Świętego Mikołaja w stowarzyszeniu Szansa z eksponatami prosto z Laponii, fabryką prezentów i pocztą św. Mikołaja. Ja sama napisałam też list do Mikołaja z pięknymi życzeniami dla Ochoty i z nadzieją czekam, aż się spełnią. Namawiam też dzieci do udziału w akcji „Dziecięce Marzenie” i niech ich marzenia też się spełnią! – mówi burmistrz Ochoty Dorota Stegienka.

Poza Ochotą "Gwiazdkowe Marzenie 2022" wraz z „Super Expressem” organizują Białołęka, Bemowo, Bielany, Rembertów, Śródmieście, Ursynów, Wilanów i Wola oraz partnerzy akcji – firmy Piekarnia Oskroba, Centrum Szembeka i Tramwaje Warszawskie.

Patronatem objął akcję prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają