Ciało 28-latka w stawie pod Gostyninem! To mieszkaniec powiatu płockiego

2021-06-01 7:47
Ciało 28-latka w stawie pod Gostyninem! To mieszkaniec powiatu płockiego
Autor: 2211438/cc0/Pixabay.com Ciało 28-latka w stawie w Krzymowie pod Gostyninem. Ujawniono je w minioną niedzielę w godzinach popołudniowych, gdy przypadkowy świadek wezwał na miejsce służby ratownicze. W działaniach brali m.in. udział strażacy z Gostynina, Szczawina Kościelnego i Józefkowa, którzy wykorzystali ponton śrubowy. Niestety było już za późno, by uratować życie 28-latkowi z powiatu płockiego

Ciało 28-latka w stawie w Krzymowie pod Gostyninem. Ujawniono je w minioną niedzielę w godzinach popołudniowych, gdy przypadkowy świadek wezwał na miejsce służby ratownicze. W działaniach brali m.in. udział strażacy z Gostynina, Szczawina Kościelnego i Józefkowa, którzy wykorzystali ponton śrubowy. Niestety było już za późno, by uratować życie 28-latkowi z powiatu płockiego.

Ciało 28-latka w stawie pod Gostyninem! To mieszkaniec powiatu płockiego

Jak informuje portal Gostynin24,pl, w stawie w Krzymowie pod Gostyninem ujawniono ciało 28-latka. W niedzielę 30 maja rano mężczyzna miał wyjść z domu na ryby, ale nie wrócił już do miejsca zamieszkania - nad akwenem znaleziono sprzęt wędkarski, który prawdopodobnie do niego należał.

Na ciało 28-latka natrafił przypadkowy świadek, który wezwał na miejsce służby ratownicze. Strażacy z Gostynina, Szczawina Kościelnego i Józefkowa wykorzystali ponton śrubowy, by wyłowić zwłoki. W Krzymowie zjawili się też policjanci, którzy prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora. 28-latek, którego ciało znaleziono w stawie, był mieszkańcem powiatu płockiego. Sprawą jego śmierci zajęła się Prokuratura Rejonowa w Gostyninie, która zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok.

Czytaj też: Wysiadł z autobusu, po chwili uderzyła w niego toyota! 12-latek zabrany śmigłowcem do Płocka

Czytaj też: Mieszkanka Płocka szokuje! Mówi, by "wszystkich tu wybić"

Czytaj też: Wyszków. Nie żyje 41-latek pobity przez ochroniarza! Sprawca miał mu nie udzielić pomocy

Wypadek dwóch wozów strażackich! 19-latka w stanie ciężkim w Płocku! [ZDJĘCIA]

Pies pilnował pana nawet po jego śmierci
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE