Wysiadł z autobusu, po chwili uderzyła w niego toyota! 12-latek zabrany śmigłowcem do Płocka

2021-06-01 8:31
Wysiadł z autobusu, a po chwili uderzyła w niego toyota! 12-latek zabrany śmigłowcem do Płocka
Autor: SHUTTERSTOCK Tragiczny wypadek w miejscowości Szkarada w powiecie gostynińskim. 12-latek wysiadł z autobusu na przystanku i ruszył prosto, najprawdopodobniej poza przejściem dla pieszych, na drugą stronę jezdni, gdy uderzyła w niego toyota. Po rannego chłopca przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał go do Wojewódzkiego Szpitala w Płocku. Kierująca autem 47-latka to mieszkanka powiatu sochaczewskiego

Tragiczny wypadek w miejscowości Szkarada w powiecie gostynińskim. 12-latek wysiadł z autobusu na przystanku i ruszył prosto, najprawdopodobniej poza przejściem dla pieszych, na drugą stronę jezdni, gdy uderzyła w niego toyota. Po rannego chłopca przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał go do Wojewódzkiego Szpitala w Płocku. Kierująca autem 47-latka jest mieszkanką powiatu sochaczewskiego.

Wysiadł z autobusu, a po chwili uderzyła w niego toyota! 12-latek zabrany śmigłowcem do Płocka

Potrącenie 12-latka w miejscowości Szkarada w powiecie gostynińskim. Do wypadku doszło w poniedziałek 31 maja między godz 15 a 16. Chłopiec wysiadł na przystanku z autobusu i próbował przejść na drugą stronę jezdni - choć wszystko wskazuje, że poza przejściem dla pieszych - gdy uderzyła w niego toyota. 12-latek został ranny, dlatego na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał go do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

- Życie chłopca nie jest zagrożone - informuje policja w Gostyninie.

Toyotę, które uderzyła w 12-latka, prowadziła 47-letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego. Kobieta była trzeźwa. Policjanci z Gostynina wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku w Szkaradzie.

Czytaj też: Ciało 28-latka w stawie pod Gostyninem! To mieszkaniec powiatu płockiego

Czytaj też: Bezpański pies zaatakował dziecko. 10-latek z szarpaną raną tułowia. Wszystko na oczach matki

Czytaj też: Płock. Koszmar masażystki! Klient zaatakował ją i rzucił na podłogę! Później uciekł za granicę

Wypadek dwóch wozów strażackich! 19-latka w stanie ciężkim w Płocku! [ZDJĘCIA]

Pogrzeb 11-letniego Sebastiana w Katowicach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE