Mieszkanka Płocka szokuje! Mówi, by "wszystkich tu wybić"

2021-05-31 13:55
Mieszkanka Płocka szokuje! Mówi, by wszystkich tu wybić
Autor: Facebook.com/profil Radosława Mazuchowskiego Mieszkanka Płocka Marta C. znowu szokuje swoim zachowaniem. Po tym jak nagrała filmik prosto z dyżurki lekarskiej Wojewódzkiego Szpitala w Płocku, co doprowadziło do wielkiego skandalu zakończonego zwolnieniem jednego z medyków, tym razem kobieta postanowiła się podzielić swoim refleksjami na temat innych mieszkańców Płock. Powiedziała m.in., by "wszystkich tu wybić"

Mieszkanka Płocka Marta C. znowu szokuje swoim zachowaniem. Po tym jak nagrała filmik prosto z dyżurki lekarskiej Wojewódzkiego Szpitala w Płocku, co doprowadziło do wielkiego skandalu zakończonego zwolnieniem jednego z medyków, tym razem kobieta postanowiła się podzielić swoim refleksjami na temat innych mieszkańców Płock. Powiedziała m.in., by "wszystkich tu wybić".

Mieszkanka Płocka szokuje! Mówi, by "wszystkich tu wybić"

Mieszkanka Płocka Marta C. znowu postanowiła o sobie przypomnieć, choć nie umilkły jeszcze echa ostatniego skandalu, jaki wywołała. Kobieta nagrała z dyżurki lekarskiej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku wideo, w czasie którego przyznała się m.in. do picia piwa "po USG swojej dzidzi" i uprawiania seksu z ginekologiem zatrudnionym w placówce na znajdującym się w pomieszczeniu łóżku. Po tym jak nagranie obiegło internet, dyrekcja palcówki poinformowała o rozwiązaniu umowy z lekarzem, a ordynator oddziału, na którym pracował medyk, oddał się do dyspozycji swoich przełożonych.

Czytaj też: Płock. Koszmar masażystki! Klient zaatakował ją i rzucił na podłogę! Później uciekł za granicę

Jak informuje Portal Płock, mieszkanka Płocka Marta C. nagrała kolejny filmik, w którym "żałuje, że musiała się wychowywać w Płocku, nienawidzi miasta i płocczan". Mówi również o swoim marzeniu ("zamarzeniu wewnętrznym"), by "wszystkich tu wybić". Kobieta utyskuje ponadto na hałas powodowany pod jej oknami przez nadmierny ruch samochodowy, nierzadko przy tym klnąc.

Czytaj też: Wyszków. Nie żyje 41-latek pobity przez ochroniarza! Sprawca miał mu nie udzielić pomocy

Czytaj też: Raciąż. Miał dbać o bezpieczeństwo, a sam zginął! Kolega z pracy znalazł jego ciało

Czytaj też: Fatalny wypadek dwóch wozów strażackich! 19-latka w stanie ciężkim w Płocku! [ZDJĘCIA]

Mazowieckie. W Jeziórkach i Wojszu pływają prawdziwe giganty! Tego karpia starczyłoby na kilka wigilii [ZDJĘCIA]

Co za wpadka prezenterki. Opłakiwała śmierć Szekspira, myślała, że to znany pisarz. Komentery Solo Adama Federa [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE