Ciężarówka w rowie zablokowała S8. Ogromne utrudnienia na trasie

2021-08-09 9:47

Ogromne utrudnienia na trasie S8 powitały kierowców w poniedziałkowy poranek. Na wysokości Radzymina (pow. wołomiński) samochód ciężarowy z nieznanych przyczyn wywrócił się na bok. Kolos zablokował przejazd, przez co w kierunku Warszawy utworzyły się gigantyczne korki. Przejezdny jest bowiem tylko jeden pas ruchu.

Jak podaje policja, do zdarzenia doszło w poniedziałek, 9 sierpnia, około godz. 2:30. - Kierowca volvo z niewyjaśnionych przyczyn wjechał do rowu. W zdarzeniu nie brały udziału inne pojazdy - przekazała w rozmowie z "Super Expressem" Małgorzata Wersocka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce, przebadali kierowcę TIR-a na obecność alkoholu. - Był trzeźwy. Nic mu się nie stało - poinformowała Wersocka.

Zdarzenie spowodowało ogromne utrudnienia dla innych kierowców poruszających się trasą S8 w kierunku Warszawy. Leżąca na poboczu ciężarówka sprawiła, że pasy prawy i awaryjny są zablokowane. Ruch odbywa się tylko jednym pasem.

Tak się kończy nielegalny hazard. Naloty na automaty pod Warszawą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE