Szokujące odkrycie na Wilanowie. Ciało dryfowało w potoku

2021-08-09 8:52
Tajemnicze zwłoki w potoku Służewieckim
Autor: Tadeusz Mróz

Pieszy spacerujący w okolicach potoku Służewieckiego na Wilanowie dokonał przerażającego odkrycia. Zadzwonił na numer alarmowy i zgłosił, że widzi w wodzie dryfujące ciało. Lekarz pogotowia niestety stwierdził zgon wyłowionego mężczyzny. Policjantom udało się zidentyfikować zmarłego. Ustalają jak doszło do jego śmierci.

Mężczyzna spacerujący w sobotę rano w okolicy al. Rzeczypospolitej na Wilanowie dokonał makabrycznego i zapewne bardzo traumatycznego odkrycia. Wypatrzył w potoku Służewieckim dryfujące ciało człowieka. Natychmiast zaalarmował o tym służby. - Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 10.00. Pieszy idący wzdłuż cieku wodnego zauważył ciało. Na miejsce wysłani zostali policjanci, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Strażacy wyłowili z wody 26-letniego mężczyznę. Już nie żył. Lekarz stwierdził zgon – przekazała Małgorzata Wersocka z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji, która dodała, że będą teraz prowadzone ustalenia, jak doszło do śmierci tego młodego mężczyzny.

Tak się kończy nielegalny hazard. Naloty na automaty pod Warszawą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE