Czekamy z prezentami na listy od dzieci. Piszcie listy! Burmistrz Bemowa zachęca do akcji Dziecięce Marzenie

2021-05-24 11:54
Dziecięce Marzenie 2021. Burmistrz Bemowa zaprasza
Autor: Materiały prasowe

Z okazji Dnia Dziecka "Super Express", prezydent Warszawy i burmistrzowie dzielnic po raz kolejny zapraszają najbardziej potrzebujące maluszki do wzięcia udziału w zabawie przygotowanej specjalnie dla nich. Już szykujemy piękne prezenty! Zostało niewiele czasu, by je zdobyć. Zasady udziału w akcji sa bardzo proste.

- Bemowo po raz kolejny dołącza do tej wspaniałej akcji. Zachęcam dzieci z naszej dzielnicy, ale również z całej Warszawy, do pisania listów i opisania w nich jak najpiękniej, o czym dziś marzycie. Sama jestem ciekawa, czy czas pandemii wpłynął jakoś na to, czego pragną dziś najmłodsi - mówi burmistrz Bemowa Urszula Kierzkowska. Zasady naszej akcji są bardzo proste. Wystarczy napisać list i opisać w nim swoje najskrytsze marzenia. Najbardziej wzruszające i najpiękniejsze historie zostaną opublikowane w gazecie, a ich autorzy dostaną na Dzień Dziecka wspaniałe niespodzianki.

Wspaniałe niespodzianki na Dzień Dziecka pomogli nam kupić burmistrzowie dzielnic: Bemowa, Białołęki, Bielan, Ursynowa i Wilanowa. Partnerami akcji są: OSKROBA, Centrum Handlowe Szembeka oraz Gandalf . Listy i zgłoszenia, najlepiej z dołączonym zdjęciem malucha przyjmujemy poprzez stronę internetową https://dzieciecemarzenie.se.pl Można się zgłaszać do 30 maja. Warto też rozejrzeć się wokół i zgłosić kogoś potrzebującego z osiedla czy szkoły. Spróbujmy sprawić, by w Dzień Dziecka żaden młody warszawiak nie był smutny!

JAK WYGLĄDAŁA GALA DZIECIĘCEGO MARZENIA PRZED EPIDEMIĄ - ZOBACZ W GALERII

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE