Dachowanie w al. Jerozolimskich. Winny kierowca autobusu miejskiego!?

2021-09-24 16:10
Autobus wymusił pierwszeństwo. Auto osobowe na dachu
Autor: WawaHotNews24 Autobus wymusił pierwszeństwo. Auto osobowe na dachu

Kilka minut przed godz. 14 w piątek doszło do zderzenia pojazdów w al. Jerozolimskich. W wyniku zderzenia jedno z aut wylądowało na dachu. Na szczęście tym razem obeszło się bez poszkodowanych. Ze wstępnych ustaleń policjantów ze stołecznej drogówki wynika, że do zderzenia doszło z winy kierowcy miejskiego autobusu.

W piątek, 24 września, na skrzyżowaniu ulic Kruczej z Alejami Jerozolimskimi doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - kii i volkswagena. Jedno z nich dachowało. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Kierowcy zostali przebadani na obecność alkoholu. - Byli trzeźwi - przekazała Marta Gierlicka z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Policjanci z drogówki na miejscu ustalają, co właściwie się wydarzyło. - Z pierwszych wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej kierowca autobusu miejskiego wymusił pierwszeństwo przejazdu. Wówczas kierowca volkswagena odbił i zderzył się z kią - wyjaśniła Marta Gierlicka.

Sonda
Jak oceniasz pracę stołecznej policji?
Super Raport 24.01 (Goście: Jacek Karnowski - prezydent Sopotu, dr Paweł Grzesiowski - immunolog) Sedno Sprawy: Jan Maria Jackowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE