Ucho

i

Autor: Shutterstock Ucho

Dantejskie sceny na Bielanach

Dantejskie sceny na Bielanach. Odgryzła sąsiadce kawałek ucha! Poszło o pieniądze

2022-09-29 8:06

Szok! Kobieta odgryzła swojej koleżance kawałek ucha! Kobiety piły razem alkohol, a po zakończonej libacji 31-latka zorientowała się, że z jej domu zniknęło 800 zł. Posądziła o kradzież swoją koleżankę. Między paniami doszło do szarpaniny. W pewnym momencie w ruch poszło uzębienie. Ranna lokatorka wezwała policję.

Szokująca awantura rozegrała się w bloku przy ul. Księżycowej na warszawskich Bielanach. Panie spotkały się, żeby razem spędzić wieczór przy kieliszku. - Sąsiadki razem spożywały alkohol, a potem jedna wróciła do domu. Po pewnym czasie zorientowała się, że brakuje jej 800 złotych i o kradzież posądziła koleżankę. W środku nocy poszła do sąsiadki wyjaśniać sprawę – powiedziała Elwira Kozłowska z bielańskiej policji. Nagle rozegrały się dantejskie sceny. - Podczas wymiany zdań między kobietami, jedna drugiej odgryzła kawałek ucha – przekazała policjantka.

Warszawa. Odgryzła koleżance kawałek ucha

Przerażona kobieta bojąc się o swoje życie wezwała policję. Została przewieziona do szpitala, a 31-latka zatrzymana. Trafiła do aresztu, a gdy wytrzeźwiała dochodzeniowcy przedstawili jej zarzut. Dotyczy gróźb karalnych, bo groziła, że zabije. Drugi, to uszkodzenie narządu ciała. Za oba paragrafy może pójść siedzieć nawet na 5 lat. Prokurator objął agresorkę policyjnym dozorem. Kobieta nie ma też prawa zbliżać się do swojej ofiary.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się doświadczyć jakiejś formy przemocy?

Ucho, serce, wątroba... Kanibal z Milwaukee zjadał CAŁE ofiary!

Serial o Dahmerze to hit Netflixa. Włącz podcast i posłuchaj, jak było NAPRAWDĘ!

Listen to "Jeffrey Dahmer - kanibal z Milwaukee [ZŁO- Zbrodnia, Łowca, Ofiara]" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają