Dzieje się!

Darmowe imprezy 29-31 lipca w Warszawie. Co? Gdzie? Kiedy?

2022-07-28 14:15

Mija już miesiąc od początku wakacji. Mimo że wielu z nas wyjechało na urlopy, Warszawa nadal jest pełna energii. Między innymi dlatego, że w stolicy zawsze dużo się dzieje. W najbliższych dniach 29-31 lipca będzie podobnie. Miejmy tylko nadzieję, że pogoda dopisze i przepis na zabawę gwarantowany. Co robić w Warszawie w weekend 29-31 lipca? Propozycje darmowych wydarzeń w stolicy znajdziesz w artykule.

Darmowe wydarzenia w Warszawie. Co się dzieje w weekend 29-31 lipca?

Ostatnimi czasy Warszawa może wydawać się mniej ruchliwa niż zwykle. Bądź co bądź większość bierze teraz urlopy czy rodzinne wakacje. Ale tylko dlatego, że nie jest tłoczno, nie oznacza, że ma być nudno. Świetnym tego przykładem może być nadchodzący weekend. Wydarzenia na mniejszą i większą skalę, plenerowe i w budynkach, spokojne i emocjonujące – wszystko to już na horyzoncie. Będzie dużo opcji dla „zielonych” Warszawiaków. Wegetarianie, ci, zainteresowani sportem i przyrodą z pewnością znajdą coś dla siebie. Na tych bardziej spragnionych relaksu czekają kameralne koncerty i kino plenerowe. Dla fanów kultury też znaleźliśmy coś w sam raz.

Zobacz też: "Nie mamy Wisły, mamy ściek!" Martwe ryby z rzeki w Warszawie wynoszone są w worach!

Teraz jedyne co pozostaje, to zobaczyć, co jest do wyboru. Oczywiście, jak zawsze, wybrane przez nas poniższe wydarzenia są całkowicie darmowe. Nie ma już wymówek do bezczynnego siedzenia w domu. Trzeba wyjść na miasto i miło spędzić czas! Ale zanim to zrobicie, najpierw zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie jakie imprezy w dniach 29-31 lipca dla was znaleźliśmy.

Powstanie Warszawskie. Kwiat Jabłoni i znani goście na koncercie w Muzeum Powstania
Sonda
Jesteś fanem tenisa?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki