Musisz to wiedzieć!

Darmowe lodowiska w Warszawie. Tutaj pojeździsz na łyżwach za darmo [ADRESY, GODZINY OTWARCIA]

2022-11-30 16:02

Z początkiem grudnia w Warszawie startuje sezon na łyżwy. Część ślizgawek w stolicy jest darmowa. Płaci się ewentualnie za wypożyczenie sprzętu. Sprawdziliśmy godziny otwarcia bezpłatnych lodowisk w Warszawie. Gdzie znajdują się darmowe lodowiska w Warszawie w sezonie 2022/2023? Szczegóły w artykule.

Zima 2022/2023 w Warszawie. Darmowe lodowiska w Warszawie

Za nami pierwsze opady śniegu, pierwsze drogowe armagedony związane z zasypanymi ulicami, i pierwszy skrzypiący pod butami śnieg podczas spaceru. Temperatury są coraz niższe, a tęsknota za zimowymi sportami coraz większa. Oznacza to, że astronomiczna zima coraz bliżej. Na szczęście nie trzeba czekać do 22 grudnia, by poddać się zimowemu szaleństwu. Na 1 grudnia zaplanowane jest pierwsze naśnieżanie Górki Szczęśliwickiej, więc miłośnicy narciarstwa będą mogli szusować po naśnieżonym stoku.

Z kolei fani jazdy na łyżwach mogą korzystać z lodowisk w Warszawie. Cześć z nich jest już otwarta. Część z nich jest płatna. Ale są też takie, na które wstęp jest całkowicie darmowy! Sprawdziliśmy, czy bezpłatne ślizgawki w stolicy są już otwarte lub na kiedy zaplanowane jest ich otwarcie. Wśród bezpłatnych lodowisk w stolicy jest uwielbiana przez warszawiaków ślizgawka z Syrenką, zlokalizowana na rynku Starego Miasta. Atmosfera tam panująca jest magiczna!

Darmowe lodowiska w Warszawie. Adresy, godziny otwarcia

Dla wszystkich fanów zimowej aktywności na lodzie przygotowaliśmy mały przewodnik po darmowych lodowiskach w Warszawie. W poniższej galerii zdjęć przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące bezpłatnych ślizgawek w stolicy. Podajemy adresy i godziny otwarcia. To musicie wiedzieć, nim wybierzecie się na łyżwy w Warszawie!

Sonda
Umiesz jeździć na łyżwach?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki