Musisz to wiedzieć

Najlepsze lodowiska w Warszawie. Sprawdź, gdzie wybrać się na łyżwy w stolicy [ADRESY, CENY, GODZINY OTWARCIA]

2022-11-28 18:04

Sezon na łyżwy powoli nabiera tempa. Część lodowisk w Warszawie jest już otwarta, a część zamierza rozpocząć sezon z początkiem grudnia. Sprawdziliśmy ceny biletów i godziny otwarcia lodowisk w Warszawie. Na które warto się wybrać w sezonie 2022/2023? Kiedy otworzą lodowisko na Starym Mieście? Szczegóły w artykule.

Zima 2022/2023 w Warszawie. Lodowiska w Warszawie warte odwiedzenia

Zima powoli daje o sobie znać mieszkańcom stolicy. Za nami pierwsze opady śniegu, pierwsze drogowe armagedony związane z zasypanymi ulicami, i pierwszy skrzypiący pod butami śnieg podczas spaceru. Temperatury są coraz niższe, a tęsknota za zimowymi sportami coraz większa. Na szczęście stęsknieni za jazdą na łyżwach mogą korzystać już z części otwartych w Warszawie lodowisk. Działa już to zlokalizowane w Torwarze, oraz to przygotowane przez OSiR na Targówku.

Lada dzień otwarte zostaną też miejskie lodowiska. Rzecznik stołecznego ratusza Monika Beuth potwierdziła nam, że bajkowe lodowisko na rynku Starego Miasta oraz to pod Pałacem Kultury i Nauki wystartują 3 grudnia.

Lodowiska w Warszawie. Adresy, ceny, godziny otwarcia

Sprawdziliśmy, jakie są ceny za wejście na lodowisko w Warszawie, a także te za wypożyczenie sprzętu. Warto tu zaznaczyć, że korzystanie z lodowisk miejskich jest całkowicie darmowe. Płaci się jedynie za wypożyczenie łyżew czy chodzików dla dzieci stawiających swoje pierwsze kroki na tafli.

W poniższej galerii zdjęć przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące lodowisk w Warszawie. Podajemy adresy, ceny i godziny otwarcia lodowisk. Zapraszamy do naszego mini przewodnika po warszawskich lodowiskach. To musicie wiedzieć, nim wybierzecie się na łyżwy w Warszawie!

Sonda
Lubisz jeździć na łyżwach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają