Demolka w Piasecznie. Pędzącym citroenem staranował przedszkole. Był kompletnie pijany i poszukiwany przez policję

i

Autor: Policja Demolka w Piasecznie. Pędzącym citroenem staranował przedszkole. Był kompletnie pijany i poszukiwany przez policję

Drogowa rozróba

Demolka w Piasecznie. Pędzącym citroenem staranował przedszkole. Był kompletnie pijany i poszukiwany przez policję

2022-08-15 12:50

Szok, 38-latek rozpędzonym autem rozjechał ogrodzenie przedszkola w Piasecznie na ul. Nadarzyńskiej. Wszystko wydarzyło się w niedzielę (14 sierpnia) popołudniu. Okazało się, że kierujący był zupełnie pijany, wydmuchał 3 promile alkoholu. Figurował też w policyjnych systemach jako poszukiwany do odbycia kary więzienia.

Piaseczno: pijany staranował przedszkole

Do totalnej drogowej rozróby doszło w niedzielne popołudnie. - 38-letni kierujący citroenem, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał w ogrodzenie przedszkola. Piaseczyńscy policjanci ustalili, że oprócz promili, 38-latek jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Radomiu celem odbycia kary zastępczej 50 dni pozbawienia wolności – przekazała policja z Piaseczna. Szczęśliwie w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Przeczytaj również: Był poszukiwany 3 listami gończymi. 62-latek ukrywał się u konkubiny w Nowym Dworze Mazowieckim

Policjanci apelują o czujność. - Pamiętajmy, pijani kierujący stanowią zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego - dla nas i naszych bliskich. Dlatego też zawsze reagujmy na tego typu przypadki – czytamy w komunikacie.

Wielka akcja stołecznej policji. Zatrzymali dwóch groźnych przestępców i odzyskali drogie auto

Koszmar pod Żyrardowem

W Chudolipiu pod Żyrardowem w piątek (12 sierpnia) wieczorem rozegrał się prawdziwy dramat. Na drodze krajowej nr 50, tuż przed jadącym samochodem ciężarowym nagle pojawiła się ludzka sylwetka. Było za późno, człowiek wpadł pod tira, odbił się i został potrącony ponownie przez osobówkę. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Zdjęcia z tego przejmującego zdarzenia obejrzysz w poniższej galerii.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE