Dramat na osiedlu. 84-latka potrącona przez śmieciarkę. Była zakleszczona pomiędzy kołami!

i

Autor: KMP Radom Dramat na osiedlu. 84-latka potrącona przez śmieciarkę. Była zakleszczona pomiędzy kołami!

Seniorka nie żyje

Dramat na osiedlu. 84-latka potrącona przez śmieciarkę. Była zakleszczona pomiędzy kołami!

2023-07-03 17:30

Dramatyczny wypadek przy ul. Maratońskiej w Radomiu. 84-latka na osiedlowej uliczce została potrącona przez śmieciarkę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta była zakleszczona pomiędzy kołami pojazdu! Seniorka w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Niestety, jej życia nie udało się uratować. 84-latka zmarła.

Radom. Nie żyje 84-latka potrącona przez śmieciarkę

Koszmar rozegrał się w poniedziałek, 3 lipca, około godz. 11:30 na ul. Maratońskiej 15 w Radomiu. - Na osiedlowej uliczce 47-letni kierujący śmieciarką marki scania, wykonując manewr cofania prawdopodobnie nie zauważył przechodzącej obok 84-letniej kobiety i potrącił ją. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta zakleszczona została pomiędzy kołami pojazdu - przekazała sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa z Wydziału Ruchu Drogowego radomskiej policji.

Wskutek dramatycznego zdarzenia 84-latka odniosła bardzo poważne obrażenia nóg, po których przejechał pojazd. Kobieta w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala. Niestety, lekarze przegrali walkę o jej życie. - Po kilku godzinach otrzymaliśmy informację, że wskutek poniesionych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu - poinformowała Po kilku godzinach otrzymaliśmy informację, że wskutek poniesionych obrażeń kobieta zmarła w szpitalu.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Na miejscu tragicznego zdarzenia policjanci radomskiej drogówki pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Radom Zachód wyjaśniają okoliczności wypadku. Jak zapewniła policja, kierujący śmieciarką w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Dramat na osiedlu. 84-latka potrącona przez śmieciarkę. Była zakleszczona pomiędzy kołami!

i

Autor: KMP w Radomiu Dramat na osiedlu. 84-latka potrącona przez śmieciarkę. Była zakleszczona pomiędzy kołami!
Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają