Tragedia na terenie gospodarstwa rolnego. Nie żyje 55-letni mężczyzna

i

Autor: Pixabay Tragedia na terenie gospodarstwa rolnego. Nie żyje 55-letni mężczyzna

Straszny wypadek

Tragedia na terenie gospodarstwa rolnego. Nie żyje 55-letni mężczyzna

2023-07-03 16:22

Koszmarny wypadek na terenie gospodarstwa rolnego w gminie Strzegowo. Podczas wykonywanej pracy 55-letni mężczyzna został potrącony przez kierującego ładowarką teleskopową. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzeniu mławska policja wyjaśnia pod nadzorem prokuratora.

Gmina Strzegowo. Nie żyje 55-latek potrącony przez ładowarkę

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielę rano (2 lipca) na terenie gospodarstwa rolnego w gminie Strzegowo w powiecie mławskim. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 55-letni mężczyzna pomagał w pracach na terenie gospodarstwa rolnego. W pewnym momencie został potrącony przez kierującego ładowarką teleskopową, który wykonywał manewr cofania. Ładowarką kierował 65-letni mieszkaniec powiatu mławskiego - poinformowała asp. szt. Anna Pawłowska z policji w Mławie.

Bezpośrednio po zdarzeniu, kierowca ładowarki zawiózł rannego 55-latka do szpitala w Ciechanowie. Niestety mimo udzielenia natychmiastowej pomocy medycznej, potrącony mężczyzna zmarł.

Policja wyjaśnia przyczyny wypadku

Jak wstępnie ustalili policjanci, obaj mężczyźni w chwili koszmarnego zdarzenia byli trzeźwi. - Trwają szczegółowe ustalenia przebiegu i przyczyn tego tragicznego zdarzenia - przekazała asp. szt. Anna Pawłowska. - Czynności prowadzi mławska policja pod nadzorem prokuratury - dodała.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany