Przerażający wypadek

Makabra w Augustowie. Auto 23-latki owinęło się wokół drzewa. Z pojazdu zostały strzępy

2023-07-03 13:04

Drogowa makabra w Augustowie w gminie Pionki. Nad ranem w niedzielę (2 lipca) osobowa honda, którą jechała 23-latka, owinęła ja wokół przydrożnego drzewa. Z auta niewiele zostało. Młoda kobieta wypadła z szoferki. W bardzo ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Augustów. Osobowa honda owinęła się wokół drzewa

Informację o koszmarnym wypadku w Augustowie (pow. radomski) potwierdziła w rozmowie z „Super Expressem” sierż. sztab. Dorota Wiatr-Kurzawa z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Jak przekazała policjantka, do zdarzenia doszło w niedzielę, 2 lipca, około godz. 4 nad ranem.

- 23-letnia mieszkanka gminy Pionki kierowała pojazdem marki Honda. Z nieznanych dotąd przyczyn zjechała z jezdni do przydrożnego rowu, po czym uderzyła w drzewo - poinformowała sierż. sztab. Dorota Wiatr-Kurzawa.

Widok roztrzaskanego auta mrozi krew w żyłach. Osobowa honda owinęła się wokół drzewa. Cześć samochodu dosłownie wbiła się w pień! Z pojazdu niewiele zostało. Jedynie strzępy…

23-latka w szpitalu

Siła uderzenia była niezwykle silna. 23-latka wypadła z auta! Ratownicy odnaleźli ją nieprzytomną w rowie. - Z wielonarządowymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala - poinformowała sierż. sztab. Dorota Wiatr-Kurzawa.

Jak dodała policjantka, nieznany jest stan trzeźwości 23-latki. Została od niej pobrana krew do badań.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności makabrycznego wypadku wyjaśnia policja w Pionkach.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?