Dramat na osiedlu na Ursynowie. Od awantury trząsł się cały blok. W ruch poszedł nóż

2021-06-17 11:30
Dramat na osiedlu na Ursynowie. Od awantury trząsł się cały blok. W ruch poszedł nóż
Autor: Google Street View Do awantury doszło przy ul. Kostki Napieralskiego na warszawskim Ursynowie

Awantura na warszawskim Ursynowie. Na jednym z osiedli na południu miasta z początkiem czerwca nie było spokojnie. Sąsiedzka kłótnia między dwoma kobietami przerodziła się w prawdziwą awanturę. Padły wulgarne słowa i groźby śmierci. W pewnym momencie w ruch poszedł nawet nóż. Na szczęście skończyło się "tylko" na interwencji policji, dzięki której nie doszło do tragedii.

W bloku przy ul. Kostki Napierskiego na Ursynowie sobota, 5 czerwca, nie minęła spokojnie. Głośna wymiana zdań między dwoma sąsiadkami przerodziła się w poważną awanturę. - Jak ustalili policjanci, między kobietami doszło najpierw do wymiany słów. Nie wiadomo co dokładnie było przedmiotem konfliktu - przekazał podkom. Robert Koniuszy.

ZOBACZ TEŻ: Leciała krew i kebaby! Wielka awantura i szarpanina na środku ulicy w Warszawie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, do awantury doszło między panią Aliną i mieszkającą za ścianą panią Ewą. Z każdą chwilą wymiana zdań między kobietami stawała się coraz poważniejsza i bardziej agresywna. Z usta pani Ewy poleciały wulgaryzmy i groźby śmierci wobec sąsiadki. W pewnym momencie rozwścieczona kobieta chwyciła nawet nóż!

Przerażona pani Alina schowała się w swoim mieszkaniu i zadzwoniła do policjantów, prosząc o pomoc. - Kilka minut później na miejsce pojechali się dzielnicowi. Po ustaleniu okoliczności zatrzymani podejrzaną o stosowanie gróźb karalnych, których realnego spełnienia obawiała się pokrzywdzona - wyjaśnił podkom. Koniuszy.

Agresywna kobieta trafiła do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszała zarzuty, za które teraz sąd może ją skazać na 2 lata więzienia.

Tak powstaje strefa kibica na Stadionie Narodowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE