Straszny wypadek

Dramat na Starym Mieście. Rowerzysta wjechał wprost pod nadjeżdżający tramwaj!

2023-09-24 13:15

Koszmarny wypadek na Starym Mieście w Warszawie. Rowerzysta przejeżdżający przez przejście dla pieszych wjechał wprost pod nadjeżdżający tramwaj linii 20. Jego rower znalazł się częściowo pod składem, a on sam w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Stare Miasto w Warszawie. Rowerzysta wjechał pod tramwaj

Do koszmarnego wypadku doszło w niedzielę rano, 24 września, w al. Solidarności w kierunku Pragi na wysokości Starego Miasta. Rowerzysta przejeżdżał przez przejście dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej i wjechał wprost pod jadący tramwaj linii 20!

Informacje te potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Bartłomiej Śniadała z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Około godz. 8:50 w al. Solidarności kierujący rowerem 41-letni obywatel Ukrainy podczas przejeżdżania przez oznakowane przejście dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu tramwajowi linii numer 20, wjeżdżając bezpośrednio pod nadjeżdżający tramwaj - przekazał policjant.

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna po zderzeniu ze składem upadł kilka metrów dalej, a jego jednoślad znalazł się częściowo pod tramwajem.

Na miejscu błyskawicznie zjawiły się służby. Załoga pogotowia ratunkowego przetransportowała nieprzytomnego rowerzystę w stanie ciężkim do szpitala.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Szczegółowe przyczyny i okoliczności porannego wypadku wyjaśnia policja. - Motorniczy był trzeźwy - zapewnił Bartłomiej Śniadała z KSP.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?

QUIZ. Co przynosi jesień? Przyjemny, ale trudny test. Zestaw pytań, który przeniesie cię w niesamowity klimat złotej polskiej jesieni

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od piosenki. „Idzie lasem Pani Jesień”, a co w koszu niesie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany