Szok!

Dramat pod Mławą. Kompletnie pijany roztrzaskał się na drodze motocyklem

2023-09-11 21:53

Dramatyczny wypadek motocyklisty pod Mławą. 31-letni motocyklista stracił panowanie nad maszyną i runął do rowu. Jego pojazd wyleciał z drogi na zakręcie. Kierujący nie miał na głowie kasku! Gdy ciężko ranny trafił do szpitala, okazało się, że był kompletnie pijany. Wynik testu na alkohol był wstrząsający.

Wypadek pod Mławą. Pijany motocyklista wyleciał z drogi

Do wypadku doszło w sobotę, 9 września, na drodze ze Starogub do Bregini. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, motocyklista jadąc w kierunku miejscowości Breginie, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i do rowu. Motocyklista jechał bez kasku. W wyniku upadku doznał poważnych obrażeń głowy informuje asp. Szt. Anna Pawłowska z mławskiej policji. Badanie krwi wykazało aż 3 promile alkoholu! Nie wiadomo w jakim dokładnie stanie jest ciężko ranny mężczyzna.

Czarna seria wypadków motocyklistów

Sezon motocyklowy w dalszym ciągu zbiera swoje ponure żniwo. Od początku września na Mazowszu doszło do serii tragiczny zdarzeńz udziałem motocyklistów. W czwartkowy poranek (7 września) na skrzyżowaniu ul. Świętojańskiej z Komunalną motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Niestety, życia kierującego jednośladem 35-latka nie udało się uratować. Mężczyzna zginął na miejscu.

Informowaliśmy też o wypadku, do którego doszło około godz. 1:30 w nocy z piątku na sobotę (8/9 września) na Moście Gdańskim w Warszawie. Kierujący stracił panowanie nad maszyną i huknął w wiadukt. Pogotowie zabrało go do szpitala.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło też w sobotę, 9 września, wieczorem, w Chrcynnie na drodze wojewódzkiej nr 632. 40-letni motocyklista, który  między Nasielskiem a Warszawą zderzył się z osobowym audi zginął na miejscu.

Sonda
Czy jazda motocyklem jest bezpieczna?