Straszne

Tragiczny wypadek w Wyszkowie. Nie żyje 35-letni motocyklista

2023-09-07 11:48

Dramat w Wyszkowie. W czwartkowy poranek (7 września) na skrzyżowaniu ul. Świętojańskiej z Komunalną motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Niestety, życia kierującego jednośladem 35-latka nie udało się uratować. Mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku.

Wyszków. Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym

Do tragedii doszło w czwartkowy ranek (7 września) w Wyszkowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący autem osobowym marki Audi 69-latek nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo i zajechał drogę motocykliście. Niestety, wypadek okazał się niezwykle tragiczny w skutkach. Życia kierującego jednośladem 35-latka nie udało się uratować. Mężczyzna zginął na miejscu. 

Jak przekazał nam kom. Damian Wroczyński z wyszkowskiej policji, kierowca audi był trzeźwy. Z kolei stan trzeźwości motocyklisty znany będzie dopiero, gdy przyjdą wynika badań jego krwi. Obaj mężczyźni posiadali uprawnienia do kierowania pojazdami, którymi się poruszali.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy dążą do wyjaśnienia szczegółowych okoliczności tragedii. Technik kryminalistyki wykonał oględziny, zabezpieczył ślady i sporządził szkice zdarzeniowe. Wszystkie czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora.

Ciało zmarłego mężczyzny zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium. Zostanie wykonana sekcja zwłok.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?