Wielka żałoba w policji. Asp. szt. Janusz Kraśniewicz niespodziewanie odszedł na wieczną służbę. Miał 41 lat

i

Autor: Shutterstock Wielka żałoba w policji. Asp. szt. Janusz Kraśniewicz niespodziewanie odszedł na wieczną służbę. Miał 41 lat

Smutne wieści

Wielka żałoba w policji. Funkcjonariusze żegnają zmarłego kolegę. Miał zaledwie 41 lat

2023-09-07 9:31

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim przekazała niezwykle smutne wieści. W ostatni dzień sierpnia w wieku zaledwie 41-lat na wieczną służbę odszedł asp. szt. Janusz Kraśniewicz. Funkcjonariusz służył w policji od ponad 17 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku żonę, syna, rodzinę i bliskich.

Nowy Dwór Mazowiecki. Nie żyje asp. szt. Janusz Kraśniewicz

Nowodworska policja poinformowała o śmierci asp. szt. Janusza Kraśniewicza. - Na wieczną służbę odszedł niespodziewanie 31 sierpnia 2023 roku. Miał 41 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku żonę, syna, rodzinę i bliskich oraz współpracowników z nowodworskiej jednostki, dla których był nie tylko dobrym policjantem, ale też serdecznym Kolegą - przekazali mundurowi.

Ostatnie pożegnanie zmarłego policjanta odbędzie się w czwartek, 7 września, o godz. 14 w Kościele Parafialnym pw. Św. Małgorzaty DM w Leoncinie (pow. nowodworski). Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym w Leoncinie.

Kim był asp. szt. Janusz Kraśniewicz?

Asp. szt. Janusz Kraśniewicz od ponad 17 lat lat służył w Policji. Pracę w formacji rozpoczął 7 lutego 2006 r. w Oddziałach Prewencji Policji w Piasecznie. Od 1 stycznia 2009 r. związany był z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Listen on Spreaker.