Dramat rodziny z Otwocka! Nie śpią bo pilnują ubrań

2020-08-05 20:35
Chciała rozwiesić pranie. Zapłaci 30 tysięcy za złamanie kwarantanny?
Autor: pixabay.com

To jakiś obłęd! Już tylko bezsilność czuje pewna rodzina z Otwocka, mieszkająca na osiedlu "Stadion". Ktoś notorycznie ich okrada! Sąsiedzi nic nie widzą, albo nie chcą widzieć. Według internautów są to już "Kryminalne Zagadki Otwocka".

- I znowu pranie ukradli... i znowu żonie. Tym razem starą ale fajną spódnicę. Pupy nie urywała ale wartość sentymentalna – opisuje Pan Radek na facebookowej grupie "Otwock" swoje zmagania z osiedlowymi złodziejami prania. Taka sytuacja notorycznie się powtarza. Ze sznurka rozwieszonego pod drzewami przed blokiem ciągle giną świeżo uprane ubrania. W dodatku sznurek wisi tuż pod oknami Pana Radka. - Cały blok tam wiesza. A na osiedlu to normalny widok bo albo ludzie z dziećmi albo staruszkowie. A nawet jeśli, nawet gdyby tam wisiały moje stare gacie – to nie jest powód by kraść. Niby Polska Katolicka a w Otwocku to już w ogóle każdy świętszy od papieża, a siódmego przykazania nikt nie pamięta – twierdzi zrozpaczony mieszkaniec, który dodał, że na sznurku nie było bielizny.

Nie śpię bo trzymam kredens

Pan Radek przeprowadził własne śledztwo. Spytał okolicznych mieszkańców czy coś widzieli. Niestety wszystko na marne. - Jakby ktoś coś wiedział – proszę o kontakt. Już sam nie wiem gdzie to pranie wieszać. Ja nie wiem… mam to k***a ogrodzić? Jakieś wnyki zastawiać? Monitoring zamontować? Na cholerne pranie??!?! Co jest nie tak z tymi ludźmi – podsumowuje mieszkaniec.

Warszawa: Ciężarówki rozbijają się na potęgę! Urzędnicy się poddali. Czy jest złoty środek? [WIDEO, GALERIA]

Pod postem rozpętała się gorąca dyskusja. - Niech Pan elektrycznego pastucha rozstawi – napisał jeden z internautów. Inny pisze o regulaminie osiedla, a jeszcze inny poucza, że pranie powinno wisieć w domu lub na balkonie. Zdania są podzielone. Jedno jest pewne. Na otwockim osiedlu grasuje złodziej prania i kto wie, czy nie „zaatakuje” znowu!

Warszawa: Drogowcy kończą budowę mostu Południowego! Kiedy otwarcie? [WIDEO, GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

ZOBACZ TEŻ JAK WYGLĄDA BUDOWA MOSTU POŁUDNIOWEGO:

Drogowcy kończą budowę mostu południowego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE