Dramat w Górze Kalwarii. Pijak za kółkiem spowodował STRASZLIWY wypadek. MAMY NOWE INFORMACJE! [ZDJĘCIE]

Dwa auta z potężną prędkością zderzyły się ze sobą w Górze Kalwarii. Jeden z kierowców był pijany, a drugi zakleszczony będzie zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Ale najpierw trwa akcja uwolnienia mężczyzny z auta.

Na miejscu wciąż trwa akcja straży i policji. W Górze Kalwarii z ogromną prędkością zderzyły się ze sobą dwa auta. - Zgłoszenie otrzymaliśmy koło godz. 10.50. Zdarzenie drogowe miało miejscy przy ul. Budowlanych w miejscowości Góra Kalwaria - informuje mł. asp. Rafał Rutkowski, oficer prasowy stołecznej policji. Samochody zderzyły się czołowo! Uderzenie było tak potężne, że poszkodowany kierowca opla jest zakleszczony i strażacy muszą użyć ciężkiego sprzętu, aby wydobyć rannego mężczyznę. Obrażenia są na tyle poważne, że kierowca będzie zabieramy śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa przygotowywanie miejsca pod lądowanie helikoptera. Z kolei drugi kierujący, kierowca hondy podczas jazdy miał aż 3 promile alkoholu w organizmie.  - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca hondy doprowadził do kolizji - informują policjanci. Policja wciąż jest na miejscu i zabezpiecza teren. - To nie jest główna droga, ale utrudnienia wciąż występują. Policjanci ustalają przebieg zdarzenia - informuje mł. asp. Rafał Rutkowski.

Katastrofa na Pradze. Zawaliła się kamienica
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE