Dramat w Lesie Bródnowskim. To, co tam zobaczyli, śni im się po nocach. To nie pierwszy raz. MAMY FILM

2021-03-15 12:30

"Las miejsce do spacerów, gdzie powinniśmy oddychać świeżym powietrzem. A tutaj w środku lasu taki widok – pisze radna Katarzyna Górska-Manczenko. Ogromna ilość śmieci leży porozrzucana między drzewami. To nielegalne wysypisko już nie pierwszy raz pojawia się w tamtych okolicach. W zeszłym roku radna dzielnicy Targówek reagowała na stertę śmieci w dzielnicy. Kto jest odpowiedzialny za te wszystkie śmieci? Sprawa została zgłoszona służbom.

Mieszkańcy nie mogą uwierzyć w to co widzą. Ich spokojne spacery i obcowanie z naturą i świeżym powietrzem zostały zakłócone przez sterty okropnych, śmierdzących śmieci. - Las miejsce do spacerów, gdzie powinniśmy oddychać świeżym powietrzem. A tutaj w środku lasu taki widok. Film przysłany przez mieszkankę. Wszystko zgłoszę do odpowiednich służb. Nie ma zgody na takie śmietniki – pisze Katarzyna Górska-Manczenko, radna dzielnicy Targówek.

NIE PRZEGAP: Sukces radnej i "Super Expressu"! Nielegalne wysypisko na Targówku zlikwidowane! [GALERIA]

Stosy śmieci w Lesie Bródnowskim

Dywany, kartony, puste butelki i stare ciuchy, to jedne z nielicznych śmieci, które leżą porozrzucane między drzewami. To nie pierwszy raz, kiedy takie widoki rażą oczy mieszkańców Targówka. Już w zeszłym roku radna walczyła z nielegalnym wysypiskiem w Lesie Bródnowskim.

Za gromadzenie się tych śmieci odpowiedzialna jest osoba bezdomna która zamieszkuje w lesie i była zgłaszana do noclegowni. - Jest cieplej więc wrócił. Leśniczy zajmie się sprawą bezdomnego - informuje dziennikarzy Super Expressu radna Katarzyna Górska-Manczenko. Sprawa została zgłoszona odpowiednim służbom. - Zajmą się tematem – ucina radna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany