Straszna śmierć

Dramat w Pruszkowie. 88-latek odnawiał zbiornik na szambo, nie żyje

2023-09-12 14:33

Nieszczęśliwy wypadek na terenie Pruszkowa. Około godz. 12 we wtorek (12 września) przy ul. Promyka doszło do rozrywającej serce tragedii. 88-letni mężczyzna stracił przytomność podczas renowacji szamba. Strażacy wydobyli poszkodowanego ze zbiornika i przekazali w ręce ratowników medycznych. Niestety, życia seniora nie udało się uratować.

Pruszków. 88-latek wpadł do szamba. Nie żyje

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w południe na prywatnej posesji przy ul. Promyka w Pruszkowie. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 88-letni mężczyzna postanowił odmalować nieużytkowane szambo. Wszedł więc do zbiornika, ale nagle podczas prac stracił przytomność, prawdopodobnie w wyniku oparów substancji, którą malował. Seniora wyciągnęli przybyli na miejsce strażacy. Mężczyzna był reanimowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Niestety, 88-latek nie odzyskał funkcji życiowych. Lekarz stwierdził jego zgon.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

Na miejscu swoje czynności prowadzą również policjanci. Funkcjonariusze będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku. - Prokuratura odstąpiła od czynności. Rodzina nie miała wątpliwości, co do okoliczności śmierci mężczyzny - wyjaśniła nam asp. szt. Monika Orlik z policji w Pruszkowie.

Sonda
Czy znasz podstawowe zasady Pierwszej Pomocy?
Listen on Spreaker.