KOSZMAR

Dzieci znalazły zamordowaną mamusię. Rodzinny mord pod Mławą. Bestia pod specjalną ochroną

2023-11-19 12:44

W miejscowości Szumsk (pow. mławski) 27-letni Paweł O. z zimną krwią zamordował swoją siostrę – 45-letnią Ewę. K. Mężczyzna po awanturze wziął dwa noże i odciął kobiecie głowę. Jej ciało znalazły dzieci. Po śmierci matki bestia trafiła do aresztu. Zabójca był konwojowany przez kilkunastu policjantów. Na głowie miał kask.

Szumsk. Zabił siostrę i odciął jej głowę. Bestia trafiła do aresztu

Brat zabił swoją siostrę. Ta rodzinna tragedia wstrząsnęła wszystkimi mieszkańcami malutkiej miejscowości pod Mławą. Paweł O. z zimną krwią zaatakował swoją starszą siostrę. Morderstwo, którego dokonał, dokładnie zaplanował. Wcześniej wyczyścił wszystkie konta w mediach społecznościowych i udał się do Ewy K. († 45 l.), kiedy była sama w domu. Jej dzieci były w tym czasie w szkole. Zabrał ze sobą dwa noże. Po awanturze najpierw zadał jej wiele ciosów, a na końcu odciął głowę.

Przyznał się i użył dwóch noży. Uciekł z miejsca po zabójstwie. Usłyszał zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, do czego się przyznał. Prokurator złożył wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego do sądu w Mławie – dodał Bagiński.

Córkami zamordowanej Ewy K. zajmie się ciocia. Ojciec dziewczynek zmarł dwa miesiące temu

Po dokonanym zabójstwie, brat Ewy K., 27-letni Paweł O., trafił do aresztu. Doprowadzenie odbyło się w specjalnych okolicznościach. Tak, jak na bestię przystało. Mężczyzna był konwojowany przez kilkunastu policjantów w specjalnym pasie bezpieczeństwa ze spętanymi rękami i nogami. Na głowie miał kask.

Z tego, co udało nam się ustalić, córkami kobiety zajmie się ciotka dziewczynek. Kobieta mieszka w Olsztynie. – Dziadkowie nie wezmą dziewczynek, bo dziadek leżący, babcia schorowana, wujek na głowie ma gospodarkę, reszta albo za granicą, albo w Polsce. Została ta siostra co w Olsztynie mieszka, ona się zaopiekuje – mówi nam sąsiadka, która nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło w Szumsku.

Sonda
Na jaką karę zasłużył Stefan W. - zabójca prezydenta Gdańska?
Paweł O. odciął siostrze głowę. 27-latek do wszystkiego się przyznał
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają