Dziecięce Marzenie. Szykujemy wspaniałe prezenty! Czekamy na listy od najmłodszych warszawiaków

2022-05-18 7:07
Dziecięce Marzenie. Szykujemy wspaniałe prezenty! Czekamy na listy od najmłodszych warszawiaków
Autor: SHUTTERSTOCK Dziecięce Marzenie. Szykujemy wspaniałe prezenty! Czekamy na listy od najmłodszych warszawiaków

Dzieci, piszcie listy z marzeniami, czekamy na nie w redakcji „Super Expressu”. Autorzy najpiękniejszych listów i rysunków, będą mieli szansę obejrzeć wspaniałe spektakle dla dzieci w Teatrze Capitol lub spędzić niezapomniane chwile z rodziną w parku rozrywki.

Dziecięce Marzenie” to cykliczna akcja charytatywna „Super Expressu”, którą od lat współorganizujemy z włodarzami warszawskich dzielnic. Jej celem jest sprawienie radości dzieciom z okazji „Dnia Dziecka”. Wśród nagród, które przewidzieliśmy dla laureatów akcji są m.in. vouchery na spektakle dziecięce w Teatrze Capitol. Najtrudniejszy będzie tylko wybór – czy obejrzeć „Kopciuszka”, czy może „Pinokia”, albo ruszyć z rodzicami na wystawione na scenie wiersze Brzechwy. Mamy nadzieję, że taka nagroda sprawi, że maluchy na zawsze pokochają teatr! A co trzeba zrobić by ją zdobyć? Wystarczy, że dziecko opisze lub namaluje o czym marzy i zgłosi swoją pracę za pośrednictwem strony https://dzieciecemarzenie.se.pl/ do 30 maja. Laureatów ogłosimy w Dniu Dziecka razem z burmistrzami Białołęki, Ochoty, Ursynowa, Wilanowa i Woli oraz partnerami akcji – firmami Oskroba i Teatr Capitol, którzy pomagają nam zapewnić wspaniałe prezenty.

Jakie witaminy powinny przyjmować dzieci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE