Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

i

Autor: materiały prasowe Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

2022-05-26 8:50

Dzień Matki w Warszawie to wyjątkowy czas. Jest to też doskonały moment, by podziękować swoim mamom za pomoc, wsparcie, miłość i wychowanie. 26 maja zewsząd płyną najserdeczniejsze życzenia dla mam. W Warszawie można powiedzieć mamie "Kocham Cię" i "Dziękuję" w niebanalny sposób. Przy wszystkich, w samym centrum miasta. Jak? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Dzień Matki 2022 w Warszawie

Dzień Matki to wyjątkowy moment. Tego dnia nadarza się okazja, by podziękować mamie za miłość, troskę i stawanie na rzęsach, by niczego nam nie brakowało. I chociaż równie dobrze możemy zrobić to też w każdy inny dzień w roku, 26 maja jest wyjątkowy. To prawdziwy hołd składany wszystkim matkom.

Przeczytaj też: Koncert Maty nad Wisłą przerwany przez policję. „Groziłoby mi do 8 lat”

W Dzień Matki zewsząd płynął najserdeczniejsze życzenia dla mam. Wyrażenie wdzięczności za trud włożony w wychowanie oraz okazanie im niezmierzonych pokładów miłości i serdeczności można okazać na przeróżne sposoby. Najpopularniejszymi prezentami na Dzień Matki nieustannie pozostają kwiaty, laurki i słodycze. Można jednak wyjść poza utarte schematy i w sposób szczególny złożyć życzenia mamie. W Warszawie nadarza się świetna okazja.

Dzień Matki w Warszawie – złóż życzenia, które zobaczą wszyscy

Każdy chętny może podziękować mamie na wielkoformatowym ekranie w samym centrum Warszawy tuż przy hotelu Marriott! - Na co dzień wykorzystujemy ekrany Digital Out of Home, aby pomagać markom, docierać do konsumentów. Dziś, w ramach akcji #LoveScreen, udostępniliśmy nasz ekran samym mieszkańcom - wyjaśniła Aleksandra Strzelecka z firmy Screen Network, odpowiedzialnej za organizację akcji na Dzień Matki.

Nie przegap: Nazewniczy absurd w Warszawie?! Kierowcy zgłupieją. Kurierzy będą wściekli

Osoba przygotowująca niespodziankę może zabrać mamę do centrum Warszawy i zaskoczyć ją wyjątkowym prezentem. A co jeśli, nie ma nas na miejscu? Nic nie szkodzi! Ta akcja jest dla wszystkich! Uczestnik otrzymuje bowiem pamiątkowe zdjęcie, dokumentujące wyświetlenie jego spotu. Będzie to wyjątkowa pamiątka na lata.

Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

i

Autor: materiały prasowe Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

Jak wciąć udział w akcji?

To proste! - Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: wpisać tekst, który ma pojawić się na ekranie i przesłać zdjęcie, a my wyświetlimy komunikat o wybranej godzinie - wyjaśniła Aleksandra Strzelecka.

Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są jedynie do godziny 15 w czwartek, 26 maja!

Darmowy sklep dla Ukraińców w Warszawie. Potężne kolejki
Sonda
Czym odbarowujesz swoją mamę na Dzień Matki?