Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

i

Autor: materiały prasowe Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

2022-05-26 8:50

Dzień Matki w Warszawie to wyjątkowy czas. Jest to też doskonały moment, by podziękować swoim mamom za pomoc, wsparcie, miłość i wychowanie. 26 maja zewsząd płyną najserdeczniejsze życzenia dla mam. W Warszawie można powiedzieć mamie "Kocham Cię" i "Dziękuję" w niebanalny sposób. Przy wszystkich, w samym centrum miasta. Jak? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Dzień Matki 2022 w Warszawie

Dzień Matki to wyjątkowy moment. Tego dnia nadarza się okazja, by podziękować mamie za miłość, troskę i stawanie na rzęsach, by niczego nam nie brakowało. I chociaż równie dobrze możemy zrobić to też w każdy inny dzień w roku, 26 maja jest wyjątkowy. To prawdziwy hołd składany wszystkim matkom.

Przeczytaj też: Koncert Maty nad Wisłą przerwany przez policję. „Groziłoby mi do 8 lat”

W Dzień Matki zewsząd płynął najserdeczniejsze życzenia dla mam. Wyrażenie wdzięczności za trud włożony w wychowanie oraz okazanie im niezmierzonych pokładów miłości i serdeczności można okazać na przeróżne sposoby. Najpopularniejszymi prezentami na Dzień Matki nieustannie pozostają kwiaty, laurki i słodycze. Można jednak wyjść poza utarte schematy i w sposób szczególny złożyć życzenia mamie. W Warszawie nadarza się świetna okazja.

Dzień Matki w Warszawie – złóż życzenia, które zobaczą wszyscy

Każdy chętny może podziękować mamie na wielkoformatowym ekranie w samym centrum Warszawy tuż przy hotelu Marriott! - Na co dzień wykorzystujemy ekrany Digital Out of Home, aby pomagać markom, docierać do konsumentów. Dziś, w ramach akcji #LoveScreen, udostępniliśmy nasz ekran samym mieszkańcom - wyjaśniła Aleksandra Strzelecka z firmy Screen Network, odpowiedzialnej za organizację akcji na Dzień Matki.

Nie przegap: Nazewniczy absurd w Warszawie?! Kierowcy zgłupieją. Kurierzy będą wściekli

Osoba przygotowująca niespodziankę może zabrać mamę do centrum Warszawy i zaskoczyć ją wyjątkowym prezentem. A co jeśli, nie ma nas na miejscu? Nic nie szkodzi! Ta akcja jest dla wszystkich! Uczestnik otrzymuje bowiem pamiątkowe zdjęcie, dokumentujące wyświetlenie jego spotu. Będzie to wyjątkowa pamiątka na lata.

Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

i

Autor: materiały prasowe Dzień Matki w Warszawie. Złóż życzenia w niebanalny sposób

Jak wciąć udział w akcji?

To proste! - Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: wpisać tekst, który ma pojawić się na ekranie i przesłać zdjęcie, a my wyświetlimy komunikat o wybranej godzinie - wyjaśniła Aleksandra Strzelecka.

Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są jedynie do godziny 15 w czwartek, 26 maja!

Darmowy sklep dla Ukraińców w Warszawie. Potężne kolejki
Sonda
Czym odbarowujesz swoją mamę na Dzień Matki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE