Gnał ponad 200 km/h! Spieszył się po kwiaty dla mamy

2022-05-25 10:45
Gnał ponad 200 km/h! Spieszył się po kwiaty dla mamy
Autor: KPP w Piasecznie/Pixabay Gnał ponad 200 km/h! Spieszył się po kwiaty dla mamy

Kierowca opla wprawił w osłupienie policjantów z piaseczyńskiej drogówki. Przy ograniczeniu do 100 km/h gnał z zawrotną prędkością ponad 200 km/h! Swoim zatrważającym pośpiechem stwarzał zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też dla innych uczestników ruchu drogowego. Tłumaczenie 26-latka wbija w fotel. Spieszył się po kwiaty dla mamy!

Gnał ponad 200 km/h!

Kierujący oplem 26-latek przekroczył dozwoloną prędkość dwukrotnie. - Swój pojazd na obwodnicy Góry Kalwarii rozpędził do ponad 200 km/h stwarzając zagrożenie nie tylko dla siebie, ale też innych kierujących - przekazała asp. Magdalena Gąsowska z piaseczyńskiej policji.

Przeczytaj też: Morderstwo pod Warszawą. Po imprezie urodzinowej skatował na śmierć znajomego

Zatrważający wyczyn 26-latka zarejestrował policyjny wideorejestrator, a funkcjonariusze z piaseczyńskiej drogówki zatrzymali siejącego postrach na drodze kierowcę do kontroli. Jego tłumaczenie, którym próbował wybronić swoje nieodpowiedzialne i bezmyślne zachowanie, wprawia w osłupienie.

- Zatrzymany do kontroli 26-latek usiłował wytłumaczyć mundurowym swoją brawurową jazdę tym, że spieszył się po kwiaty na imieniny dla mamy - poinformowała asp. Magdalena Gąsowska.

Najdroższe kwiaty dla mamy

Młody kierowca na długo zapamięta swoją podróż obwodnicą Góry Kalwarii. Za "kwiaty dla mamy", po które tak się spieszył, przyszło mu zapłacić zdecydowanie więcej, niż zapewne planował. Został bowiem ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 zł oraz 10 punktami karnymi.

Cóż, niech ta historia będzie przestrogą dla wszystkich spieszących się do kwiaciarni po kwiaty na imieniny, urodziny, przeprosiny czy Dzień Matki.

Sonda
Dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE